Solaris zaprasza na targi Busworld 2023

Solaris zaprasza na targi Busworld 2023 Solaris

Podczas Targów Busworld 2023 firma Solaris zaprezentuje dwa bezemisyjne autobusy. Autobus elektryczny Urbino 18 electric wyposażony w nową generację baterii oraz przegubowy autobus wodorowy reprezentują dwa istotne obszary e-mobilnej oferty producenta. Solaris zaprasza na konferencję prasową 6 października, a także na cykl prezentacji i rozmów o innowacyjnym transporcie publicznym #SolarisTalks.

Targi Busworld to jedna z najważniejszych imprez w branży transportu publicznego, gdzie prezentowane są innowacje w obszarze autobusów, najnowsze trendy i zaawansowane technologie podążające w stronę jak najczystszych napędów. Tegoroczna XXVI edycja odbędzie się w dniach od 7 do 12 października 2023 roku w Brukseli.

Dwa bezemisyjne autobusy

Solaris, europejski lider e-mobilności w transporcie publicznym, wystawi dwa zeroemisyjne produkty reprezentujące fundamentalne obszary rozwoju firmy: autobus elektryczny i autobus wodorowy.

Urbino 18 electric to pojazd oparty na nowej architekturze układu napędowego, wyposażony w nową generację baterii, gwarantującą zwiększony zasięg. Urbino 18 hydrogen to autobus wyposażony w ogniwo wodorowe, mający swoją premierę w roku 2022 i cieszący się coraz większą popularnością wśród operatorów transportu.

Konferencja prasowa i #SolarisTalks

W piątek, w tak zwanym dniu dla prasy, 6 października o godzinie 9:30 Solaris zaprasza na konferencję prasową, podczas której firma zaprezentuje najnowsze produkty i technologie oraz przedstawi plany rozwojowe. Ponadto na stoisku producenta odbędzie się #SolarisTalks, czyli cykl prezentacji i dyskusji na temat e-mobilności. Solaris organizuje #SolarisTalks już po raz czwarty, tworząc platformę do wartościowych rozmów o przyszłości transportu miejskiego i zrównoważonych rozwiązań.

Źródło: Solaris

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę