Sailum rozpoczyna podróż przez Europę "ROAD TO COLOGNE 2024"

Sailum rozpoczyna podróż przez Europę "ROAD TO COLOGNE 2024" Sailum

Osiągi opon do samochodów z napędem konwencjonalnym i alternatywnym stają się coraz ważniejsze nie tylko w Europie, ale także na całym świecie. Grupa Sailum, która jest jednym z 12 największych producentów opon na świecie, ma wielkie ambicje w perspektywie TIRE COLOGNE, wiodących międzynarodowych targów odbywających się w Kolonii w dniach od 4 do 6 czerwca 2024 roku. To wystarczający argument, aby wkroczyć na nowy, innowacyjny poziom.

Dlatego Sailum Europe idzie o krok dalej. Po raz pierwszy sześć najważniejszych rynków zostanie objętych programem "ROAD TO COLOGNE 2024". Celem jest przybliżenie europejskiej sieci dealerskiej możliwości opon Sailum z najnowszą technologią EcoPoint3. Dzięki szerokiej gamie modeli samochodów elektrycznych, hybrydowych i z silnikami spalinowymi, prezentujących szeroką gamę najnowszych generacji opon Sailum, trasa obejmie Niemcy, Polskę, Włochy, Francję, Hiszpanię i Wielką Brytanię. W programie wezmą również udział kluczowi partnerzy na poszczególnych rynkach, a także specyficzne dla danego kraju obiekty i lokalne specjalności.

Historie te będą udostępniane w mediach społecznościowych, na rynkach lokalnych oraz w treściach przygotowanych na targi Tire w Kolonii. 

Sailum

Specjalna, kompaktowa, ale nie mniej wymagająca trasa z wieloma przystankami i wizytami u dealerów na naszych najważniejszych europejskich rynkach. Szczególnie zależy nam na zaoferowaniu naszym lokalnym partnerom możliwości nie tylko zapoznania się z najnowszą gamą opon i ich specyficznymi właściwościami na lokalnych rynkach, ale także nawiązania z nimi bezpośredniego kontaktu i uczynienia ich integralną częścią naszej historii – podkreślił Stephan Cimbal, Dyrektor Marketingu Sailum Europe, na początku trasy. 

Pięciotygodniowa trasa "ROAD TO COLOGNE" ma pomóc w umocnieniu i dalszym rozszerzaniu pozycji marki Sailum na głównych rynkach europejskich.  Kończąc "ROAD TO COLOGNE 2024" z jednym z samochodów bezpośrednio na scenie podczas pokazu, Sailum chce podkreślić swoje ambicje.

Będzie to również czas na zaprezentowanie najnowszych generacji PCR i TBR oraz produktów specjalnych, do 20 nowych modeli zostanie zaprezentowanych międzynarodowym mediom i bazie klientów. Ponadto po raz pierwszy w Europie zostanie zaprezentowany zupełnie nowe podejście do pojazdów elektrycznych i hybrydowych. 

Zawsze konkurujemy z wyraźnym roszczeniem premium we wszystkich obszarach, a tym samym gwarantujemy odpowiednie osiągi w każdych warunkach pogodowych i drogowych, a także bezpieczeństwo, kontrolę i efektywność energetyczną. Ważne jest dla nas, aby wyjaśnić, że za każdą nową oponą Sailum zawsze kryje się inspirująca historia, która opowiada o tym, jak nasza wiara w innowacje pomaga przekształcić wizje w rzeczywistość – mówi Stephan Cimbal. – Naszym celem jest: Tworzyć świetne opony - dlatego postrzegamy siebie jako ambasadorów w dziedzinie innowacji oponiarskich i jesteśmy przekonani, że nasze dążenie do ciągłego doskonalenia technologii oponiarskich może pokonać granice tego, co jest możliwe dzisiaj. Jest jeszcze jeden aspekt oparty na spostrzeżeniach konsumentów, o którym nie możemy zapominać, myśląc o tworzeniu doskonałych opon, a którym podzielimy się na Tire Cologne 2024.

Źródło: Sailum

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę