Profix Refinish System od Multichem to innowacja w pracy z kolorami!

Profix Refinish System od Multichem Multichem

Profix Refinish System stanowi globalnie unikalne i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie lakiernictwa, łącząc spektrofotometr z chmurą i z aplikacją recepturową online. Nasz system umożliwia przesyłanie pomiarów kolorów do dowolnego miejsca na świecie, zapewniając precyzyjne dozowanie, a także eliminując błędy ludzkie.

Kluczowym elementem naszego systemu jest automatyczna maszyna dozująca MC MIX. Jest to niezależna jednostka, której dokładność dozowania wynosi aż 0,01 g, umożliwiając precyzyjne mieszanie nawet niewielkich ilości kolorów. MC MIX współpracuje z naszym unikalnym układem „spektrofotometr – cloud – MC MIX”, automatyzując cały proces mieszania receptur na podstawie dokładnych pomiarów spektrofotometru.

Multichem_Profix Refinish System_2 Multichem

Nowoczesna technologia cloud pozwala na bezproblemową komunikację między spektrofotometrem a dyspenserem MC MIX, oferując narzędzie dostępne na każdym urządzeniu z przeglądarką. Wprowadziliśmy zaawansowane funkcje śledzenia i planowania pracy, dzięki którym możliwe jest efektywne zarządzanie procesami naprawczymi.

Spektrofotometr Profix Refinish, dzięki sztucznej inteligencji, zapewnia niezrównaną precyzję i nie jest podatny na błędy ludzkiego oka. System jest nie tylko precyzyjny, ale także ekonomiczny, umożliwiając dokładne przygotowanie potrzebnej ilości lakieru, co przekłada się na oszczędności.

Profix Refinish System_1 Multichem

Maszyna MC MIX została skonstruowana z najwyższej jakości komponentów, co gwarantuje jej niezawodność i długotrwałą pracę. System pozwala na łatwe dodawanie tonerów i nie wymaga skomplikowanej konserwacji.

W ofercie znajdują się różnorodne systemy lakiernicze, w tym akrylowe, wodorozcieńczalne i rozcieńczalnikowe, które zostały opracowane we współpracy z klientami i w zaawansowanym laboratorium badawczym. Profix Refinish System to gwarancja zwiększenia efektywności i obrotów firmy, z zachowaniem bardzo dobrego  stosunku jakości do ceny.

Multichem_Profix Refinish System_2 Multichem

Profix Refinish System jest zatem technologią, która rewolucjonizuje branżę automotive, przynosząc korzyści w zakresie efektywności, precyzji i ekonomii. 

Artykuł sponsorowany Multichem

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę