Produkt nominowany: Turbo Test Duo – 2 w 1

PRODUKT ROKU 2020: Turbo Test Duo – 2 w 1
10.6.2020

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Nowością w ofercie firmy CIMAT są maszyny z serii Turbo Test DUO, które łączą możliwości diagnostyczne maszyny przepływowej Turbo Test z wysokoobrotową wyważarką do rdzeni (VSR) w jednym korpusie. Jest to propozycja skierowana szczególnie do tych warsztatów, które mają ograniczoną ilość miejsca oraz określony budżet inwestycyjny.

Część „przepływowa” maszyny umożliwia tak statyczną, jak i dynamiczną kalibrację turbosprężarek pod obciążeniem, a aktualizowana na bieżąco baza danych parametrów pozwala klientom sprawdzać i regulować niemal wszystkie modele turbosprężarek pojazdów osobowych i ciężarowych obecnych na rynku.

Połączenie funkcji wyważarki wysokoobrotowej rdzeni i maszyny przepływowej w jednej obudowie czyni tę maszynę kompletnym centrum regeneracji turbosprężarki za przystępną cenę.

Dla kogo jest Turbo Test Duo:

  • warsztaty zajmujące się myciem filtrów DPF,
  • pracownie regeneracji wtrysków,
  • serwisy samochodowe,
  • pracownie regeneracji turbosprężarek.

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.
Bogdana Raczkowskiego 4, 85-862 Bydgoszcz
e-mail: sales@cimat-balancing.com
tel. +48 505 305 122

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę