Produkt nominowany: Chłodnice cieczy do TESLI S

10.6.2020
Reklama
Reklama

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Będąc specjalistą w chłodzeniu i klimatyzacji, Nissens buduje ofertę wymienników ciepła także do aut hybrydowych i elektrycznych – najbardziej dynamicznie wzrastającego segmentu światowego parku samochodowego.

Reklama

Firma wprowadziła na rynek IAM do oferty hurtowej m.in. chłodnicę cieczy do modelu TESLA S, nr OE 600737200A/ref. Nissens 606454. Jest to główny wymiennik ciepła „ciecz-powietrze” znajdujący się na przedzie tego auta. Chłodnica jest już dostępna w magazynach Nissens w Danii oraz w Polsce, a także na półkach wybranych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce. Szczegóły produktu można znaleźć w katalogu on-line Nissens na stronie: www.nissens.com.pl.

Nissens posiada już w ofercie także chłodnice do aut takich jak Nissan Leaf, BMW i3, i8, VW Golf GTE, Toyota Prius oraz wielu innych aut o napędach alternatywnych.

Reklama

Zalety chłodnic Nissens wykonanych w technologii spiekania aluminium:

  • bardzo wysoka przewodność cieplna,
  • sztywny rdzeń odporny na wibracje,
  • wysoka trwałość wymiennika ciepła.

Chłodnice Nissens Polska Sp. z o.o.
ul. Syrenia 4, 61-017 Poznań
tel. +48 61 65 35 207 / 208
www.nissens.com.pl

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama