PRODUKT ROKU 2019: MAHLE TechPRO® Digital ADAS – cyfrowe narzędzie kalibracyjne

MAHLE
2.7.2019

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Szybki, intuicyjny, cyfrowy – TechPRO® Digital ADAS to pierwsze na rynku cyfrowe narzędzie kalibracyjne. Zapewnia ono uzyskanie odpowiedniej pozycji pojazdu w czasie o połowę krótszym w porównaniu z konwencjonalnymi systemami ADAS. Dzięki nowej technologii TechPRO® Digital ADAS można szybciej i łatwiej kalibrować systemy wspomagania jazdy niemal wszystkich producentów i typów pojazdów. Cechą szczególnie wyróżniającą to narzędzie na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań jest fakt, iż zamiast kilku różnych paneli kalibracyjnych TechPRO® Digital ADAS wymaga wyłącznie jednego, który umożliwia precyzyjną regulację wszystkich czujników i kamer. Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić czas przetwarzania danych i eliminuje wydatki związane z zakupem więcej niż jednego panelu.

Dzięki nieustannym aktualizacjom TechPRO® Digital ADAS zawsze pozostaje na bieżąco. Otwiera to dodatkowe możliwości naprawy różnych marek pojazdów w warsztacie. Dzięki temu intuicyjnemu i przygotowanemu na rozwiązania przyszłości produktowi firma MAHLE wyznacza nowe standardy w tej obiecującej grupie produktów.

MAHLE Polska Sp. z o.o.
ul. Mahle 6, 63-700 Krotoszyn
www.mahle-aftermarket.com

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę