PRODUKT ROKU 2019: Innowacyjne zawieszenia pneumatyczne

Arnott
3.7.2019
Reklama
Reklama

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Arnott, lider rynku części zamiennych do zawieszeń pneumatycznych, projektuje i produkuje prawie 350 referencji pokrywających ponad 800 zastosowań. Portfolio firmy obejmuje kompresory, miechy, nowe i regenerowane kolumny pneumatyczne oraz zestawy do konwersji.

Reklama

Arnott jest firmą stricte aftermarketową, dzięki czemu może przy projektowaniu i produkcji korzystać z najnowszych pomysłów, technologii i materiałów. Świetnym przykładem wykorzystania najnowszej wiedzy jest miech tylnego zawieszenia do samochodu Mercedes-Benz klasy E (W211). W miechu tym wyeliminowano zewnętrzny zasobnik ciśnienia, dzięki czemu nie ma konieczności demontażu znacznej części tylnego zawieszenia pojazdu. W przypadku nieprzestrzegania procedury napełniania powietrzem w rozwiązaniu OEM istnieje niebezpieczeństwo wyłamania dolnego mocowania. W miechu Arnott dolne mocowanie zostało całkowicie przeprojektowane i wykonane z jednolitego bloku aluminium. Nowy miech firmy Arnott nie dość, że znacznie skraca czas montażu, to dodatkowo procedura napełniania powietrzem jest jednoetapowa, co pozwala uniknąć wspomnianych wyżej komplikacji.

Reklama

Docterskampstraat 1E/1F
5222 AM ‘s-Hertogenbosch
Holandia
www.arnotteurope.com
info@arnotteurope.com

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama