Produkt nominowany: TOTAL QUARTZ INEO MDC 5W-30

Produkt nominowany: TOTAL QUARTZ INEO MDC 5W-30 TotalEnergies
2.7.2021

Kategoria w konkursie: chemia motoryzacyjna

TOTAL QUARTZ INEO MDC 5W-30 to olej silnikowy na bazie zaawansowanej technologii syntetycznej. Jest to najnowszej generacji olej typu Low SAPS.
Dodatkowo zastosowano w nim innowacyjną technologię: Age-Resistance technology. Zapewnia ona niezrównaną ochronę silnika. To wyjątkowe połączenie hiperaktywnych cząsteczek, które tworzą wytrzymały, odpowiedniej grubości film olejowy na wszystkich newralgicznych częściach silnika. Silniki są w pełni chronione przed różnymi wyzwaniami – od zużycia mechanicznego po utlenianie oleju, nawet w ekstremalnych temperaturach i warunkach. Olej ten zapewnia nawet o 74% mniejsze zużycie elementów silnika w porównaniu z limitami międzynarodowych testów ACEA na zużycie silnika (CEC-L-099-08).

TOTAL QUARTZ INEO MDC 5W-30 nadaje się do wszystkich silników benzynowych i Diesla, w tym najnowszych, które spełniają normy emisji zanieczyszczeń Euro 6 i wcześniejsze.

Jakość produktu potwierdzają specyfikacje międzynarodowe: ACEA C2 i C3 oraz API SN/CF.

TotalEnergies
www.totalenergies.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę