Produkt nominowany: ELF Evolution Full-Tech MSX 5W-30

Produkt nominowany: ELF Evolution Full-Tech MSX 5W-30 TotalEnergies
5.7.2021

Kategoria w konkursie: chemia motoryzacyjna

Olej ELF Evolution Full-Tech MSX 5W-30 jest nowoczesnym produktem, który zapewnia odpowiednie smarowanie silników spalinowych i kompatybilność z systemami oczyszczania spalin. To środek przeznaczony do silników benzynowych i Diesla, który opracowano specjalnie do najnowszych pojazdów marki Mercedes, BMW i Opel.

Olej ma specyfikacje ACEA C3 (olej typu Low SAPS), API SN/CF, BMW LL-04, GM Dexos2™. Otrzymał też najnowszą aprobatę MB 229.52 koncernu Mercedes. Gwarantuje to współpracę oleju z technologią BlueTEC tego producenta (silniki spełniające normę emisji Euro 6) oraz bardzo wysoką odporność na utlenianie.

ELF Evolution Full-Tech MSX 5W-30 zapewnia ochronę silnika i jego podzespołów zarówno podczas jazdy w warunkach miejskich z częstym ruszaniem i hamowaniem, jak i długich podróży autostradowych z wysokimi prędkościami. Dzięki zastosowaniu specjalnego pakietu dodatków myjących olej ten utrzymuje silnik w czystości przez cały okres eksploatacji.

TotalEnergies
www.elf.com.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę