Poznaj ofertę sieci Ravenol Professionals

Poznaj ofertę sieci Ravenol Professionals
20.6.2023

Ravenol Professionals to sieć niezależnych warsztatów stosujących rozwiązania Ravenol w obszarze techniki smarowania w przekładniach automatycznych i manualnych, silnikach, układach wspomagania i innych układach hydraulicznych.

Nazwa podmiotu organizującego sieć

Ravenol Polska Sp. z o.o.

 

Cel sieci Ravenol Professionals

Ravenol Professionals to sieć niezależnych warsztatów stosujących rozwiązania Ravenol. Naszym celem jest doskonalenie w zakresie podnoszenia jakości usług i zapewnienia klientom satysfakcjonującej obsługi oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze techniki smarowania: przekładnie automatyczne i manualne, silniki, układy wspomagania, inne układy hydrauliczne. Po dołączeniu do sieci warsztat może liczyć na dynamiczny rozwój dzięki szerokiej bazie szkoleń i licznym działaniom marketingowym.

Liczba zrzeszonych członków w sieci Ravenol Professionals

Do sieci dołączyło już około 100 warsztatów. Cały czas się rozwijamy, a liczba serwisów rośnie.

Rodzaje usług warszatów sieci Ravenol Professionals

Warsztaty sieci Ravenol Professionals specjalizują się w wymianie oleju ATF oraz naprawie i serwisie skrzyń automatycznych. Świadczą również inne usługi, m.in.:

  • serwis skrzyń manualnych
  • wymiany oleju MTF, silnikowego,
  • wymiana płynu hamulcowego,
  • wymiana płynu chłodniczego,
  • wymiana płynu do wspomagania,
  • czyszczenie DPF-ów, s
  • serwis klimatyzacji i wielu innych

Korzyści z członkostwa w sieci Ravenol Professionals

Podnosimy kompetencje – organizujemy szkolenia techniczne i produktowe oraz z obowiązujących przepisów. Doradzamy, jak i gdzie stosować rozwiązania Ravenol.

Wspólny marketing – zapewniamy ujednolicone elementy identyfikacji wizualnej wzmacniające rozpoznawalność serwisu, promujemy usługi i organizujemy dedykowane promocje.

Nowi klienci – polecamy warsztat klientom indywidualnym przez wyróżnienie na stronach Ravenol Polska i w mediach społecznościowych.

Oferujemy – wsparcie techniczne w zakresie czynności serwisowych i zastosowań środków smarnych Ravenol.

Opieka specjalistów – dostęp do współpracujących z Ravenol Polska specjalistów z zakresu regeneracji konwerterów i automatycznych skrzyń biegów.

Umowa olejowa – uczestnicy sieci otrzymują realny zwrot kosztów za każdy zakupiony litr oleju Ravenol zgodnie z tabelą przeliczeniową dołączoną do umowy.

Komplementarność – możliwość rozszerzenia oferty warsztatu dzięki współpracy z ekspertami Ravenol. Regeneracja konwerterów i automatycznych skrzyń biegów wykonywana na odległość to dobre źródło zysku, które można łatwo i szybko uruchomić w ramach sieci.

Ravenol Polska Sp. z o.o.
ul. Chojnicka 61
83-200 Starogard Gdański
www.ravenol.pl

RAVENOL

Koordynator
RAVENOL PROFESSIONALS
professionals@ravenol.pl
www.ravenol.pl
tel. 690 072 440

Patrycja Rzoska

Patrycja Rzoska
Administrator sieci
Ravenol Professionals

Ravenol Polska Sp. z o.o.

Ravenol Polska Sp. z o.o.

Marka RAVENOL przez wielu profesjonalistów utożsamiana jest z najwyższą dostępną na rynku jakością środków smarnych, które często nie tylko spełniają, ale przewyższają wymagania czołowych producentów samochodów. Znakomita reputacja, zarówno w kraju jak i na rynkach międzynarodowych, którą cieszy się RAVENOL, możliwa jest dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań opracowywanych w niezwykle nowoczesnych i unikalnych w świecie centrach technologicznych i laboratoriach zlokalizowanych w Niemczech.

Integralną częścią strategii biznesowej i rozwoju marki RAVENOL jest spojrzenie wybiegające w przyszłość.  Ravensberger Schmiersstoffvertrieb GmbH, właściciel marki RAVENOL, obserwuje kierunki rozwoju i poprzez partnerską współpracę z czołowymi producentami rynku motoryzacyjnego tworzy środki smarne spełniające przyszłe wymagania, zalecane przez przodujących producentów w branży samochodowej, takich jak Daimler Chrysler (MB), VW, BMW, Porsche, MAN, Scania, Volvo, MTU, Deutz, ZF, Steyr Motors oraz Cummins.

RAVENOL uzyskuje doświadczenie również poprzez kooperację ze światem sportu motorowego, a owocem tej współpracy są opracowywane unikalne formuły i receptury olejów silnikowych i przekładniowych, znacznie poprawiające osiągi pojazdów na trasach rajdowych i torach wyścigowych. To doświadczenie skumulowane jest w każdym produkcie RAVENOL, a nasi klienci, wybierając nasze rozwiązania, otrzymują produkt doskonały.

Oferta:

Dzięki 70-letniej praktyce i nieustającej pracy nad doskonaleniem własnych produktów, RAVENOL dostarcza swoim klientom rozwiązania z szerokiego wachlarza portfolio. W ofercie znajdują się doskonałe produkty z opatentowanymi formułami, m.in. oleje silnikowe do samochodów osobowych, oleje silnikowe do samochodów ciężarowych, płyny ATF do automatycznych skrzyń biegów, oleje przekładniowe do skrzyń manualnych, oleje silnikowe do motocykli i skuterów, oleje hydrauliczne, oleje przemysłowe, oleje do ciągników rolniczych, oleje do łodzi, oleje do skuterów śnieżnych, specjalistyczne smary, płyny hamulcowe, produkty warsztatowe, produkty zimowe, płyny i koncentraty chłodnicze. W sumie ponad 2500 referencji. Wszystkie produkowane są wyłącznie w Niemczech.

Profil Firmy

Ravenol Polska Sp. z o.o.