Organizacja narzędzi

Organizacja narzędzi Milwaukee
10.12.2020

MILWAUKEE to marka, która jest bardzo blisko specjalistów, dlatego zna ich wyzwania oraz potrzeby i odpowiada na nie, wprowadzając przydatne produkty. Jednym z nich jest Modułowy System Przechowywania PACKOUT™.

Zmorą każdego specjalisty jest moment, gdy nie może znaleźć odpowiedniego narzędzia. Dlatego ich organizacja ma ogromne znaczenie ze względu na efektywność i czas, a także przygotowanie na nieoczekiwane sytuacje. Nikt jednak nie chce zabierać ze sobą wielu zestawów, które nie są poręczne, a dodatkowo nie wyglądają profesjonalnie.

Modułowy system przechowywania PACKOUT™ umożliwia łączenie i wymienianie poszczególnych elementów z szerokiej oferty wszechstronnych i wytrzymałych skrzyń, organizerów i toreb, dzięki którym można stworzyć ponad 100 kombinacji zestawu. Dzięki temu ten wybrany przez użytkownika jest zawsze w pełni dopasowany do jego aktualnych potrzeb.

Zabierz swoje narzędzia w każdy teren

System PACKOUT™ wyróżnia się nie tylko możliwością dopasowania do potrzeb użytkowania, ale uniwersalną i nieograniczoną mobilnością.

Podstawą systemu jest SKRZYNIA PACKOUT™ 1, wykonana z odpornych na uderzenia polimerów, z kołami 9" umożliwiającymi jazdę po każdej nawierzchni. Wytrzymała przenośna skrzynia umożliwia transport do 113 kg materiałów. Pełną kontrolę podczas transportu zapewnia wbudowana i bardzo wygodna rękojeść.

Niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach

Każda ze skrzyń narzędziowych i organizerów w systemie PACKOUT™, tak jak i jego podstawa jest wykonana z odpornych na uderzenia polimerów. Dzieki temu cały system zapewnia niezawodną wytrzymałość. Co więcej, kategoria ochrony IP65 zabezpiecza poszczególne elementy przed deszczem, brudem, a także przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Poszczególne produkty posiadają także dodatkowe rozwiązania zapewniające maksymalną wytrzymałość. Plecaki i torby zostały wykonane z nylonu balistycznego 1680D i posiadają metalowe zapięcia, suwaki i zatrzaski. Dodatkowo odpinane pasy na ramiona umożliwiają bardzo wygodne przenoszenie.

Stabilność konstrukcji

Poza wytrzymałością system PACKOUT™ wyróżnia także stabilność, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie elementy mają ujednolicony system mocowania, dzięki czemu można stworzyć jeden bardzo łatwy w transporcie zestaw.

Organizery wyposażone są w kosze, które można zamontować w dowolnie wybranym miejscu. Specjalnie uktszałtowana pokrywa zabezpiecza przed przemieszczaniem się ich zawartości podczas transportu.

Ponad 100 kombinacji zestawu

W ofercie PACKOUT™ znajduje się wózek, płyta montażowa, krata oraz wiele różnych skrzyń, toreb, plecaków, organizerów i wkładów piankowych umożliwiających stworzenie zestawu odpowiadającego na potrzeby profesjonalistów.  

Kompaktowa skrzynia PACKOUT™ ma podstawę o połowie szerokośći normalnej skrzyni i wysokość równą 3 organizerom średnim (lub 2 średnim i 2 slim). Jej maksymalny udźwig 34 kg. Została wyposażona w szybkie w regulacji przegródki, umożliwiające w pełni konfiguowalną organizację narzędzi i akcesoriów. Wyjmowana taca pozwala na wygodne przechowywanie mniejszych akcesoriów i narzędzi ręcznych.

Natomiast skrzynia termoizolacyjna PACKOUT™ utrzymuje niską temperaturę do 30 godzin, dzięki ochronie IP65 nie przecieka i nie pozwala, aby do środka dostał się pył. Posiada także wbudowany otwieracz do butelek.

Stwórz swój własny idealny PACKOUT™

Dzięki kreatorowi internetowemu można sprawdzić i wybrać odpowiednie elementy PACKOUT™, tak aby stworzyć idealny zestaw odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Źródło: MILWAUKEE

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę