Nowy adapter do podnoszenia pojazdów elektrycznych – Herrmann Push Adapter – w ofercie firmy Sosnowski

Herrmann Push Adapter w ofercie firmy Sosnowski Sosnowski

Podniesienie pojazdu z wykorzystaniem adapterów Push Adapter pozwala na dostęp do całego podwozia, co ułatwia np. łatwy demontaż/montaż zespołu baterii trakcyjnych.

Push Adapter montowany jest na końcach ramion podnośników Herrmann. Po zamontowaniu adapterów Push Adapter, pojazd jest całkowicie odizolowany elektrycznie od konstrukcji podnośnika. Po podniesieniu pojazdu z wykorzystaniem adapterów Push Adapter mechanik zyskuje niczym nieograniczony dostęp do całego podwozia, np. w celu łatwego montażu/demontażu zespołu baterii trakcyjnych.

Adaptery Push Adapter dostępne są z wymiennymi końcówkami/podkładkami izolującymi Top Connector. Podkładki mają profil dopasowany do punktów podparcia w pojazdach następujących marek: VW, Volvo, Polestar, Hyundai, Audi, Porshe, Tesla, BMW, Mercedes, Maserati.

Po zainstalowaniu adaptera Push Adapter zyskujemy na końcach ramion podnośnika dodatkowy punkt obrotu o 180°, który ułatwia pozycjonowanie adapterów pod pojazdem.

Adaptery posiadają sprężynowy mechanizm Push dociskający końcówkę/podkładkę izolującą do punktu podparcia pojazdu. Sprężynowy mechanizm przyspiesza decyzję, czy adapter znajduje się dokładnie pod punktem podparcia pojazdu. Nie ma ryzyka, że się ześlizgnie, co przekłada się na wyższą efektywność i ergonomię pracy.

Adaptery Push Adapter dopuszczają obciążenie do 900 kg na adapter.

Źródło: Sosnowski

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę