Nowe wielofunkcyjne akcesorium do myjek ciśnieniowych marki Kärcher

Nowa wielofunkcyjna szczotka do myjki Kärcher Karcher

Kärcher poszerzył swoją ofertę o nowe akcesorium do myjek ciśnieniowych – szczotkę do mycia WB 7 Plus 3w1, która pomoże jeszcze skuteczniej usuwać różnego rodzaju zanieczyszczenia. Dzięki niej czyszczenie stanie się szybsze, łatwiejsze i bardzie efektywne.

Nowe akcesorium łączy w sobie trzy funkcje: szczotkę do mycia, płaski strumień wysokiego ciśnienia oraz dyszę pianową. Dzięki temu, urządzenie może być wykorzystywane na wiele sposobów: od czyszczenia delikatnych powierzchni, aż po mycie dużych obszarów. Możliwość przełączania między wysokim i niskim ciśnieniem sprawia, że szczotka sprawdzi się zarówno przy czyszczeniu mebli ogrodowych, okiennic, drzwi garażowych, a nawet kamperów. 

Trzy funkcje, jedno akcesorium

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i uniknąć konieczności zakupu wielu różnych akcesoriów, bądź ich wymiany podczas czyszczenia. Szczotka do mycia WB 7 Plus 3w1 cechuje się nie tylko wygodą i łatwością w użyciu, ale również wysoką efektywnością działania, która pozwoli cieszyć się idealną czystością w domu, ogrodzie czy samochodzie.

Skuteczność przy uporczywych zabrudzeniach i delikatnych powierzchniach

Dzięki trzem trybom czyszczenia, z których każdy jest przeznaczony do innej powierzchni, szczotkę do mycia WB 7 Plus 3w1 można dostosować do różnorodnego użytkowania. Tryb płaskiego strumienia pozwala na usunięcie najbardziej uporczywych zanieczyszczeń. Z kolei w dwóch pozostałych trybach myjka zapewnia delikatne czyszczenie przy pomocy niskiego ciśnienia. Funkcja strumienia piany ułatwia nałożenie środka czyszczącego i zmiękczenie zanieczyszczeń.

Mycie_samochodu_Karcher_szczotkka_3W1 Karcher

Tryb szczotki do mycia pozwala natomiast na mechaniczne czyszczenie powierzchni oraz opłukiwanie ich wodą. Miękki materiał oraz dodatkowe zabezpieczenie, chroniące krawędź podczas czyszczenia, umożliwiają czyszczenie delikatnych powierzchni i zapobiegają powstawaniu zarysowań.

Wygodne i proste w użyciu

Dzięki swojej intuicyjnej obsłudze, szczotka jest prosta i wygodna w użytkowaniu. Aby przełączać pomiędzy trybami wystarczy przekręcić dźwignię, natomiast symbole wyraźnie wskazują, która funkcja jest aktywna w danej pozycji. Zbiornik środka czyszczącego znajduje się na górze szczotki, co umożliwia pracę przez długi czas bez potrzeby uzupełniania. Dla przykładu – pojemność 240 ml wystarcza do wyczyszczenia wnętrza dwóch samochodów.

Źródło: Karcher

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę