Nowe referencje haków holowniczych Steinhof

Steinhof
10.1.2019

Steinhof nieustannie modyfikuje i rozszerza asortyment. Polski producent wprowadził w 2018 blisko 120 nowych referencji haków holowniczych do samochodów takich jak: Alfa Romeo Stelvio, Skoda Karoq czy Land Rover Discovery Sport. Odświeżono także ofertę akcesoriów.

– Staramy się przewidywać oczekiwania rynku oraz reagujemy na jego bieżące potrzeby. W 2018 roku asortyment haków holowniczych rozszerzył się o kolejne 120 pozycji. Ważną częścią strategii wprowadzania nowych referencji jest informacja zwrotna od naszych klientów. Słuchamy ich opinii i wprowadzamy produkty, co do których istnieje największe zapotrzebowanie – mówi Monika Majchrowicz, dyrektor ds. rozwoju w firmie Steinhof.

Nowe referencje haków holowniczych obejmują samochody takie, jak: Alfa Romeo Stelvio, Skoda Karoq, Jeep Compass, Land Rover Discovery Sport czy Ssangyong Rexton. W ofercie znajdują się zarówno haki z kulą odkręcaną, jak też wypinane automatycznie.

Reklama

– W 2018 roku zainwestowaliśmy m.in. w unowocześnienie linii produkcyjnej, zmieniliśmy także siedzibę. Zwiększyliśmy wydajność, przy zachowaniu najwyższej jakości produktów, z jakiej znany jest Steinhof. W tej chwili nasza oferta haków holowniczych obejmuje ponad 1400 referencji, co zapewnia pokrycie niemal całego parku samochodowego w Polsce – podsumowuje Monika Majchrowicz.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Informacja prasowa Steinhof

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę