Nowe katalogi oraz nowości w ofercie wycieraczek SWF

Valeo
10.11.2020
Reklama
Reklama

Firma Valeo opublikowała zaktualizowane katalogi wycieraczek marki SWF. W nowych publikacjach znalazło się wiele nowości zarówno do pojazdów ciężarowych jak i osobowych.

Wybrane nowości w ofercie

Reklama

Marka wycieraczek SWF jest przeznaczona dla klientów poszukujących produktu najwyższej jakości. SWF zapewnia bowiem jakość identyczną z produktem montowanym fabrycznie.

Wśród nowości do samochodów osobowych szczególnie warto zwrócić uwagę na produkty przeznaczone do takich samochodów jak Renault Clio V, Renault Captur II, Nissan Juke, Citroen C4 Cactus czy BMW X7.

Wśród nowości przeznaczonych do samochodów ciężarowych i autobusów znalazły się między innymi wycieraczki szkieletowe do Mercedes Benz Actros model 2018 i Scanii R model 2016 a także wycieraczki w technologii Aquablade do autobusów Mercedes Benz Citaro i autokarów Setra.

Powiązane firmy

Reklama

Przypomnijmy, że AquaBlade™ to opatentowana przez Valeo technologia, gdzie dysze spryskiwaczy wbudowane zostały w pióro wycieraczki. Rozwiązanie to przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na drogach, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Katalogi do pobrania

Katalog 2020-2021 SWF z ofertą wycieraczek do samochodów osobowych ma aż 199 stron i można go pobrać pod tym adresem.

Katalog 2020-2021 SWF z ofertą do pojazdów ciężarowych i autobusów ma 46 stron, a jego pobranie możliwe jest tutaj.

Źródło: Valeo

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama