Mój Warsztat – łatwe zarządzanie warsztatem z poziomu jednej aplikacji

Mój Warsztat – łatwe zarządzanie warsztatem Inter-Team

INTER-TEAM zapewnia kompleksowe wsparcie wszystkim warsztatom – zarówno dużym, jak i małym. Dlatego aplikacja Mój Warsztat dopasowuje się do potrzeb każdego klienta, bez względu na liczbę stanowisk czy zakres realizowanych prac. 

Przenosząc część procesu lub cały proces zarządzania warsztatem i obsługą klienta do programu Mój Warsztat, warsztat może skupić się na tym, co robi najlepiej –
na naprawie pojazdów.

aplikacja Mój Warsztat

Łatwość obsługi

Mój Warsztat jest prosty i intuicyjny w obsłudze, co powoduje, że każdy w bardzo krótkim czasie może nauczyć się obsługi programu w stopniu umożliwiającym jego sprawne używanie. Przy tym aplikacja nie narzuca jednego sposobu pracy. Pomimo mnogości funkcji użytkownik korzysta tylko z tych, które są rzeczywiście wykorzystywane w jego warsztacie, a w miarę rosnących potrzeb może sięgnąć po kolejne funkcjonalności.

Zawieszona w chmurze aplikacja nie wymaga instalowania, konfigurowania czy stałego aktualizowania. Cała obsługa techniczna aplikacji leży po stronie INTER-TEAM. Wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Elastyczność

Tym, co zniechęca użytkowników do korzystania z nowych programów, jest konieczność dopasowania swojego stylu pracy do sposobu działania programu. W przypadku Mojego Warsztatu jest dokładnie na odwrót. Program można łatwo dopasować do istniejących procesów i wypracowanego sposobu zarządzania warsztatem. Można stopniowo poznawać poszczególne moduły i edytować istniejące elementy, aby odtworzyć lub stworzyć w programie własną ścieżkę obsługi klienta. 

Mój Warsztat można uruchomić na nieograniczonej liczbie stanowisk, a różne poziomy uprawnień umożliwiają każdemu z pracowników dostęp do wybranych funkcji programu. 

Wszechstronność

Siła oprogramowania leży w jego funkcjonalności. Mój Warsztat oferuje maksimum funkcji zapewniających pełne wsparcie warsztatu:

1. Tworzenie zleceń serwisowych i wycen

 • Program umożliwia elastyczne wprowadzanie danych pojazdu/klienta lub użycie skanera kodów AZTEC
 • Przygotowywanie wycen w oparciu o dane techniczne systemu AutoData
 • Wyszukiwanie części i zamienników z pełnej bazy TecDoc
 • Łatwe zamawianie części z katalogu INTER-TEAM

2. Kompleksową komunikację z klientem

 • Informowanie klientów o przebiegu naprawy SMS-em lub mailem
 • Przekazywanie szczegółowych wycen zawierających zdjęcia lub filmy oraz możliwość zatwierdzenia wyceny 
 • Łatwy dostęp do historii prowadzonych napraw
 • Przechowywanie dokumentacji i korespondencji z klientem w jednym miejscu

3. Kontrolę czasu i planowanie pracy

 • Planowanie pracy dzięki wbudowanemu terminarzowi
 • Wprowadzanie godzin pracy oraz dostępności stanowisk i pracowników
 • Nadzór nad przebiegiem naprawy

4. Zarządzanie sprzedażą i magazynem

 • Importowanie dokumentów zakupu z INTER-TEAM oraz z pozostałych hurtowni (XML i CSV)
 • Ustalanie cen sprzedaży i rabatów na każdym etapie pracy
 • Kontrola stanów magazynowych 
 • Generowanie raportów i plików JPK
 • Tworzenie własnych raportów
 • Drukowanie paragonów fiskalnych i faktur

  Informacje o produkcie

Mój Warsztat Inter-Team

Aplikacja do pełnej obsługi warsztatu samochodowego i zarządzania nim. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego: moj.warsztat@inter-team.com.pl lub rozmowy z lokalnym Przedstawicielem Handlowym sieci INTER-TEAM: 

  www.inter-team.com.pl/siec-sprzedazy

logo Inter-Team

INTER-TEAM Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa

 Prezentacja klienta

Inter-Team Sp. z o.o.

Inter-Team Sp. z o.o.

Inter-Team to jeden z wiodących dystrybutorów części samochodowych w Polsce. Należy do międzynarodowego konsorcjum Nordic Forum z siedzibą w Kopenhadze, zrzeszającego europejskich dystrybutorów części motoryzacyjnych. Poprzez Nordic Forum jest częścią międzynarodowej Grupy HELLA, będącej jednym z 40 największych dostawców części samochodowych na świecie. Roczne wyniki sprzedaży całej Grupy wynoszą blisko 6 mld Euro. Firma działa na rynku już od ponad 25 lat, a sieć sprzedaży liczy obecnie ponad 60 oddziałów na terenie całego kraju. Usługi kieruje do warsztatów samochodowych oraz hurtowni i sklepów z częściami motoryzacyjnymi.

Marki własne - Kraft Automotive obejmująca części do samochodów europejskich oraz Sakura - części do aut azjatyckich - cieszą się dużym zaufaniem Klientów. Jako pierwsi wśród dystrybutorów części samochodowych firma uruchomiła własną Akademię Techniczną oferującą profesjonalne wsparcie techniczne dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych. Sieć warsztatów godnych zaufania O.K. Serwis zrzesza niezależne warsztaty samochodowe wyróżniające się wysokim standardem obsługi. Inter-Team Fleet Management stanowi profesjonalne wsparcie dla kierowników i managerów zarządzających firmowymi flotami samochodowymi. Magazyn Centralny Inter-Team znajduje się w Natolinie k. Grodziska Mazowieckiego i zajmuje powierzchnię 10 570 m2. Firma zatrudnia około 1200 osób.

Oferta:

Oferta obejmuje części do samochodów osobowych renomowanych dostawców. Firma posiada bogatą ofertę olejów i smarów, jak również profesjonalną chemię warsztatową oraz akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji samochodów. W ofercie znajdują się także narzędzia i urządzenia do wyposażenia warsztatów.

Profil Firmy

Inter-Team Sp. z o.o.