Inter-Team Sp. z o.o.
Inter-Team Sp. z o.o.

Inter-Team Sp. z o.o.

Białołęcka 233, 03-253 Warszawa, PL

http://www.inter-team.com.pl

O FIRMIE

Inter-Team to jeden z wiodących dystrybutorów części samochodowych w Polsce. Należy do międzynarodowego konsorcjum Nordic Forum z siedzibą w Kopenhadze, zrzeszającego europejskich dystrybutorów części motoryzacyjnych. Poprzez Nordic Forum jest częścią międzynarodowej Grupy HELLA, będącej jednym z 40 największych dostawców części samochodowych na świecie. Roczne wyniki sprzedaży całej Grupy wynoszą blisko 6 mld Euro. Firma działa na rynku już od ponad 25 lat, a sieć sprzedaży liczy obecnie ponad 60 oddziałów na terenie całego kraju. Usługi kieruje do warsztatów samochodowych oraz hurtowni i sklepów z częściami motoryzacyjnymi.

Marki własne - Kraft Automotive obejmująca części do samochodów europejskich oraz Sakura - części do aut azjatyckich - cieszą się dużym zaufaniem Klientów. Jako pierwsi wśród dystrybutorów części samochodowych firma uruchomiła własną Akademię Techniczną oferującą profesjonalne wsparcie techniczne dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych. Sieć warsztatów godnych zaufania O.K. Serwis zrzesza niezależne warsztaty samochodowe wyróżniające się wysokim standardem obsługi. Inter-Team Fleet Management stanowi profesjonalne wsparcie dla kierowników i managerów zarządzających firmowymi flotami samochodowymi. Magazyn Centralny Inter-Team znajduje się w Natolinie k. Grodziska Mazowieckiego i zajmuje powierzchnię 10 570 m2. Firma zatrudnia około 1200 osób.

Oferta:

Oferta obejmuje części do samochodów osobowych renomowanych dostawców. Firma posiada bogatą ofertę olejów i smarów, jak również profesjonalną chemię warsztatową oraz akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji samochodów. W ofercie znajdują się także narzędzia i urządzenia do wyposażenia warsztatów.