MEWA – katalog markowych wyrobów 2020/21

MEWA – katalog markowych wyrobów 2020/21 MEWA Textil-Management
7.9.2020

W swoim najnowszym katalogu MEWA prezentuje zaktualizowaną ofertę wysokiej jakości ubrań roboczych i artykułów bhp. Stanowią one uzupełnienie palety produktów, które można wynająć od firmy. Wygodne zakupy umożliwia sklep internetowy: buy4work.mewa-service.pl.

Katalog markowych wyrobów 2020/21 na 272 stronach oferuje wyposażenie dostosowane do każdej sytuacji: do prac wykonywanych na zewnątrz i wewnątrz, w dzień i w nocy, wyroby chroniące przed wysokimi temperaturami, zimnem i deszczem. W ofercie znaleźć można obuwie i rękawice ochronne, odzież ochronną, jak też artykuły przeznaczone do ochrony oczu, słuchu, głowy i dróg oddechowych. Można także zamówić koszulki polo, koszule, kurtki softshellowe i kurtki przeznaczone do noszenia w niesprzyjających warunkach pogodowych.

katalog MEWA 2020/2021

Nowość w oferowanym asortymencie stanowi m.in. obuwie ochronne firmy Steitz Secura z indywidualnym systemem absorpcji energii podczas chodzenia oraz rękawice montażowe firmy Wonder Grip. Są także nowości w ramach własnej firmowej marki Korsar. Znane marki, takie jak Puma, Elten, Ansell i Hakro, oferują zarówno znane i sprawdzone produkty, jak też szereg nowości.

Będąc kompetentnym partnerem w zakresie bhp, przy wyborze odpowiednich produktów MEWA służy wsparciem dla klientów, takim jak optymalnie dopasowanie obuwia ochronnego czy dobór prawidłowych rękawic ochronnych. Eksperci firmy chętnie podzielą się również swoją wiedzą na temat ochrony skóry czy ochrony dróg oddechowych. Na życzenie klienta produkty mogą być zaopatrzone w jego wyszywane lub nadrukowane logo.

Wszystkie artykuły dostępne są na odnowionej stronie sklepu internetowego firmy MEWA pod adresem: buy4work.mewa-service.pl. Nowa postać sklepu internetowego umożliwia komfortowe zakupy, a inteligentne filtry zapewniają szybkie odnalezienie danego artykułu. Preferowane artykuły można potem zapisać na spersonalizowanej liście zakupów. Szczegółowe informacje na temat produktów oraz klas ochronnych z pewnością także pomogą w zakupowych decyzjach.

Źródło: MEWA Textil-Management

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę