Lampy CRK2 w technologii LED od WESEM

Lampy CRK2 w technologii LED od WESEM WESEM
25.8.2020

Firma WESEM wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i przygotowała atrakcyjną cenowo serię lamp w technologii LED – CRK2, teraz także w wersji z homologacją cofania (CRK2-AR).

Lampa CRK2 uzupełniła imponujący asortyment lamp roboczych polskiego producenta. Optymalnie dobrane parametry zamknięto w wysokiej jakości produkcie w bardzo atrakcyjnej cenie. W ostatnim czasie rodzina lamp CRK2 powiększyła się o wersję posiadającą homologację cofania, przeznaczoną do użytku drogowego w samochodach ciężarowych i dostawczych.

CRK2 WESEM Lampa CRK2 z homologacją cofania przeznaczona do użytku drogowego w samochodach ciężarowych i dostawczych zamontowana na pojeździe. Źródło: WESEM

Lampy LED CRK2 to seria kwadratowych lamp o popularnym rozmiarze 105 mm × 105 mm. Lampa o szerokiej wiązce świetlnej występuje w 3 wersjach. Pierwsza o strumieniu świetlnym 800 lm (moc 11 W) doskonale sprawdza się jako energooszczędny i wygodny w użytkowaniu zamiennik dla lampy halogenowej, druga – o strumieniu 1600 lm (moc 22 W) odpowiada na potrzeby użytkowników, którzy dla podniesienia komfortu pracy i widoczności potrzebują doświetlenia większego obszaru, trzecia –  o najszerszej wiązce świetlnej również sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe, a ponadto może służyć jako lampa cofania na drogach publicznych – posiada homologację cofania E20.  

Producent przygotował egzemplarz o kompaktowym rozmiarze, który doskonale wpasuje się także we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób, w tym bardzo estetyczny montaż reflektora do tylnej części powierzchni.

Seria lamp LED CRK2 to doskonały produkt dla klientów, którzy oczekują:

  • markowego produktu w bardzo przystępnej cenie w klasie lamp roboczych do 1600 lm,
  • długiej żywotności i niezawodności lamp,
  • wyrobu dobrej jakości od sprawdzonego producenta,
  • niskiego zużycia energii i braku zakłóceń radia,
  • możliwości wyboru wielu opcji i dowolnego sposobu montażu,
  • pewnej gwarancji.

Kupując lampy CRK2, użytkownicy przekonają się, że markowy produkt nie musi być kosztowny, mogą zamontować lampy LED bez obaw o zakłócanie radia, nie muszą zmagać się z awariami oświetlenia jak przy używaniu tradycyjnych lamp żarówkowych, a tym samym dostaną produkt, który posłuży im długie lata.

Lampy produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015. Lampy CRK2 LED znajdują zastosowanie w samochodach ciężarowych, dostawczych, specjalnych, maszynach rolniczych i budowlanych i pojazdach wolnobieżnych oraz we wszelkich pojazdach, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła. Produkty WESEM można nabyć u dystrybutorów oświetlenia motoryzacyjnego, budowlanego i rolniczego.

Więcej na: wesem.com

Źródło: Informacja prasowa WESEM

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę