Lampa czołowa LED z akumulatorem i czujnikiem ruchu

Philips
22.10.2020
Reklama
Reklama

Lepsza widoczność to wydajniejsza praca. Philips prezentuje lampę czołową LED HL22M z akumulatorem i czujnikiem ruchu.

  • Jasność do 300 lumenów
  • Wykrywanie ruchu
  • Funkcja ładowania
  • Obudowa odporna na uderzenia

Philips rozszerzył ofertę lamp warsztatowych o model HL22M. Jest to rodzaj czołówki z komfortowym mocowaniem na głowie. Rozwiązanie to nie tylko „uwalnia” obie ręce w trakcie pracy, ale też zapewnia podążanie wiązki światła za wzrokiem użytkownika. Dodatkowo można zmieniać kąt jej padania o 15, 30 lub 45 stopni.

Reklama

Białe światło o temperaturze barwowej 6500 K

Lampa Philips HL22M zapewnia intensywne, białe światło z kątem wiązki światła wynoszącym 110°. W trybie zwiększonej mocy uzyskuje się oświetlenie o wartości wynoszącej nawet 300 lumenów świecące na odległość do 70 metrów. Światło o temperaturze barwowej 6500 K jest łagodne dla oczu, co poprawia komfort widzenia i zmniejsza zmęczenie oczu podczas pracy.

Powiązane firmy

Reklama

Od 50 do 300 lumenów

Obracając boczne pokrętło, można stopniowo regulować moc strumienia świetlnego w zakresie od 50 do 300 lumenów. Ta wyjątkowa funkcja lampy czołowej Philips HL22M umożliwia oświetlenie każdego szczegółu z niezwykłą precyzją niezależnie od miejsca pracy.

Dwa wstępnie ustawione tryby pracy

Dopasuj natężenie światła do swoich potrzeb, obracając boczne pokrętło lub wybierając jedno z dwóch ustawień wstępnych. Jeśli chcesz uzyskać zrównoważony tryb, naciśnij raz przycisk „M” i ciesz się 150 lumenami stabilnego światła. Naciśnij dwukrotnie, aby uzyskać tryb zwiększonej mocy 300 lumenów. Możesz również skorzystać ze zintegrowanej funkcji migania, naciskając przycisk po raz trzeci.

Tryb czujnika ruchu

Lampa czołowa Philips HL22M jest wyposażona w tryb czujnika ruchu umożliwiający bezdotykową obsługę urządzenia. Oznacza to, że można kontrolować lampę, machając dłonią przed czujnikiem. Aby włączyć tryb czujnika ruchu, należy włączyć lampę, nacisnąć i przytrzymać przycisk wykrywania ruchu, aż zaświeci się niebieska kontrolka w lewym górnym rogu. Od tego momentu możliwe jest sterowanie pracą lampy bez dotykania jej.


Lampa warsztatowa Philips HL22M

Obrotowy moduł oświetleniowy

Lampa czołowa Philips HL22M jest wyposażona w moduł oświetleniowy z funkcją obrotu w zakresie 45°, dzięki czemu możliwe jest skierowanie strumienia świetlnego dokładnie tam, gdzie jest on potrzebny do wykonania pracy.

Szybkie ładowanie i długi czas pracy baterii

Pełne naładowanie baterii lampy Philips HL22M zajmuje mniej niż trzy godziny. Bateria pracująca w zakresie od 3 do 12 godzin gwarantuje nieprzerwaną pracę nawet przez cały dzień. Podłącz urządzenie do ładowania na noc, aby następnego dnia było gotowe do pracy.

Możliwość ładowania za pomocą złącza micro USB

Lampę czołową Philips HL22M można ładować za pomocą kabla micro USB (w zestawie).

Wygodna opaska na głowę

Lampa czołowa Philips HL22M jest wyposażona w antypoślizgową, elastyczną opaskę, która wygodnie dopasowuje się do głowy. Opaskę można z łatwością regulować. W zestawie znajdują się dodatkowe kolorowe klipsy ułatwiające identyfikację w przypadku korzystania z kilku lamp.

Obudowa odporna na uderzenia IK07

Gumowa powłoka lampy czołowej Philips HL22M zapewnia lepszy chwyt i trwałość. Konstrukcja solidnej obudowy urządzenia zgodna z międzynarodową normą odporności na uderzenia IK07 gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Ochrona przed wnikaniem wody i pyłów IP67

Lampa Philips HL22M jest odporna na zachlapania i kurz, zgodnie z międzynarodową normą IP67. Dzięki spełniającej rygorystyczne standardy konstrukcji i licznym procesom uszczelniającym jest zabezpieczona przed zachlapaniem i pyłem.

Źródło: Philips

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama