Katalog części motoryzacyjnych Gates już dostępny na smartfonach i tabletach

gates
21.2.2020

Gates, czołowy globalny dostawca produktów hydraulicznych i rozwiązań do przenoszenia mocy, wprowadza nową aplikację mobilną, która zapewnia użytkownikom szybki dostęp do jednej z najbardziej komplementarnych ofert na rynku części zamiennych do samochodów. Aplikacja Gates Automotive Catalogue jest już dostępna do pobrania. 

Aplikacja Gates Automotive Catalogue jest dużym udogodnieniem dla użytkowników, ponieważ oferuje udoskonalone funkcje i poziomy obsługi niedostępne na komputerach i w przeglądarkach mobilnych, na przykład:

  • Skaner kodów kreskowych: po zeskanowaniu kodu kreskowego na opakowaniu produktu Gates użytkownicy uzyskują natychmiastowy dostęp do zdjęć danej części, informacji o jej zastosowaniach, wskazówek montażowych Tech Tips i biuletynów technicznych zawierających liczne informacje umożliwiających redukcję czasu obsługi zarówno mechanikom jak i dystrybutorom.
  • Dodatkowy sposób wyszukiwania: użytkownicy mogą wyszukiwać paski, koła pasowe i przewody elastyczne według rozmiaru lub innych właściwości — niezależnie od zastosowania.
  • Porównywarka: teraz użytkownicy mogą wyświetlić i porównać listę podobnych produktów i zestawów, aby dokonać bardziej świadomego wyboru.
  • Automatyczna historia wyszukiwania: aplikacja automatycznie zapisuje historię ostatnio wyszukiwanych produktów, aby umożliwić użytkownikom łatwy dostęp do danych i przypomnienia o najpopularniejszych produktach.
Reklama

Nowa aplikacja Gates Automotive Catalogue wprowadza zupełnie nowy poziom obsługi dla naszych klientów — mówi Sam De Win, Gates technical support & data manager Automotive Replacement, EMEA. — Udoskonalone funkcje i narzędzia oferują użytkownikom znaczne korzyści, dzięki którym aplikacja powinna się spodobać zarówno handlowcom, jak i mechanikom.

Aplikację można pobrać na systemy iOS oraz Android.

Reklama

Źródło: Gates

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę