Nowe trendy lakiernicze – kabina SAIMA INDUSTRIAL TYPE

kabiny lakiernicze
30.4.2020

Producent nowoczesnych urządzeń lakierniczych, firma SAIMA MECCANICA, wprowadził do linii kabin lakierniczych INDUSTRIAL TYPE przeznaczonych do prac lakierniczych w zakresie pojazdów użytkowych, ciągników siodłowych oraz pojazdów specjalistycznych innowacyjne rozwiązania dotyczące estetyki konstrukcji i wyposażenia technicznego.

Są wśród nich m.in. rozwiązania dotyczące elementów oświetlenia LED opartego na niezawodnych podzespołach firmy Philips wkomponowanych w płyty strukturalne kabiny. Takie rozwiązanie zapewnia równomierne oświetlenie wnętrza i komfortową pracę personelu.

Reklama

Dla systemów grzewczych i wentylacyjnych wprowadzono systemowe rozwiązania oparte na zaawansowanych układach regeneracji i rekuperacji ciepła z zastosowaniem falownikowej, wspieranej mikroprocesorowo kontroli pracy silników, a także pomp ciepła i wymienników cieczowych, za pomocą których można połączyć procesy termiczne odbywające się w kabinie z infrastrukturą otoczenia.

Z kolei nowoczesny system gazowy z palnikiem typu Premix pozwala połączyć ekonomikę pracy z precyzją regulacji temperatury wewnętrznej podczas procesu technologicznego.

Reklama

Sprzedaż oraz serwis w Polsce  prowadzi firma SAIMA SERVICE POLAND.

Więcej na stronie: www.saima.pl

Źródło: SAIMA SERVICE POLAND

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę