Hyundai wybiera AkzoNobel na swojego dostawcę produktów do Polski

Hyundai wybiera AkzoNobel na dostawcę produktów do Polski AkzoNobel

Hyundai Motor Poland wybrała AkzoNobel Vehicle Refinishes na swojego zaufanego dostawcę produktów i usług do renowacji pojazdów dla swojej sieci dystrybucji na terenie Polski.

Zgodnie z umową pomiędzy firmami Hyundai Motor Poland rekomenduje technologię Sikkens i Lesonal, marek premium należących do firmy AkzoNobel, do napraw lakierniczych w swojej Sieci Dystrybucyjnej Hyundai w Polsce.

Marka Sikkens jest dystrybuowana w Polsce przez AkzoNobel Car Refinishes Polska, a marka Lesonal przez Primakolor Car Refinishes. Spełniają one najwyższe kryteria jakościowe i są zgodne z wytycznymi producenta Hyundai Motor Poland.

Cieszymy się ze współpracy z Hyundai Motor Poland – mówi Vaclav Kloub, Regional Lead na Europę Centralno-Wschodnią, Turcję, Środkowy Wschód i Afrykę.

Jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne energooszczędne technologie marek Sikkens i Lesonal spełnią najwyższe wymagania jakościowe oraz wpłyną na efektywność i rentowność sieci naprawczej. To jednak tylko jeden ze sposobów, w jaki rozwijamy się na rynku i pomagamy naszym klientom pozostać w światowej czołówce. Partnerstwo leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Istniejemy dzięki naszym klientom i dla nich. Wsłuchaliśmy się w potrzeby Hyundai Motor Poland, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które podążają za rynkowymi trendami, a także kompleksowej ofercie serwisowej możemy wesprzeć ich w ciągłym rozwoju – komentuje Waldemar Dolny Sales Manager VR Poland.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy wspólnie rozwijać Sieć Dystrybucyjną Hyundai w Polsce. To historyczny moment. Podpisana umowa podkreśla silną pozycję marek VR premium AkzoNobel w sieci naprawczej Hyundai Motor Poland. Ponadto precyzyjnie wytycza zakres naszego wsparcia i wspólnych działań w obszarach innowacyjnych cyfrowych rozwiązań, szkoleń w zakresie wsparcia technicznego oraz usług biznesowych. Wierzę, że nasza współpraca będzie owocna i korzystna dla obydwu stron – dodaje Jacek Chrząszcz, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów VR Premium Centralna Europa.

AkzoNobel Vehicle Refinishes od wielu lat dostarcza produkty i usługi, które spełniają oczekiwania profesjonalnych warsztatów blacharsko-lakierniczych. W swoich działaniach firma AkzoNobel koncentruje się na wspomaganiu rozwoju działalności jej klientów, łącząc doświadczenie oraz innowacyjność oferty i narzędzi, buduje wartości biznesowe i przewagę konkurencyjną na rynku.

Źródło: AkzoNobel

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę