Groupauto Polska z nowym partnerem

Derma nowym członkiem Groupauto Polska Groupauto Polska
20.7.2022

Do struktur Groupauto Polska dołączyła nowa firma – Darma Sp. z o.o. Dzięki tej transakcji Grupa wzmocni swoją obecność w południowej Polsce.

Darma jest dystrybutorem lokalnym, z obrotem powyżej 20 mln euro, skoncentrowanym na regionie Górnego Śląska w pobliżu południowej granicy Polski. Centrala firmy oraz główne centrum dystrybucyjne znajdują się w Cieszynie. Sprzedaż części odbywa się poprzez 9 oddziałów w Polsce i 2 na Słowacji oraz w Czechach w regionie Moraw Północnych. Działalność Darmy koncentruje się na oferowaniu wysokiej jakości codziennego zaopatrzenia lokalnych warsztatów.

Jak zapewniają przedstawiciele Groupauto Polska, włączenie firmy Darma w jej struktury pozwoli wzmocnić obecność Grupy w południowych regionach naszego kraju.

Źródło: Groupauto

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę