Gosia Rdest i BILSTEIN zapraszają na bezpłatny test zawieszenia samochodu

bezpłatny test zawieszenia samochodu BILSTEIN
8.10.2020

W najbliższy piątek i sobotę na Torze Poznań odbędą się ostatnie w tym sezonie wyścigi samochodowe. Dla wszystkich kibiców, którzy przyjadą na nie własnym samochodem, BILSTEIN oferuje bezpłatną kontrolę stanu zawieszenia.

Kalendarz tegorocznych zawodów w sportach motorowych pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Ostatecznie udało się „uratować” część sezonu, skracając i kumulując kolejne rundy na przestrzeni kilku miesięcy. Finał wyścigów samochodowych zaplanowano w dniach 9-10 października na Torze Poznań.

W harmonogramie między innymi siódma i ósma runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Szansę na zwycięstwo ma Gosia Rdest, która w kategorii D4 3500 jedzie SEAT-em Leonem Racer.

Zawodniczkę, podobnie jak przed rokiem, wspiera marka BILSTEIN. Stąd też na Torze Poznań zaplanowano kolejny etap międzynarodowej akcji z mobilnym testerem zawieszania. Może skorzystać z niego każdy kierowca samochodu osobowego i lekkiego dostawczego. Kontrola jest bezpłatna i zajmuje około dziesięciu minut.

– Badanie polega na sprawdzeniu oddzielnie przedniej i tylnej osi. Uzyskane wyniki sprawności amortyzatorów, udokumentowane wydrukiem, omawiane są z kierowcą – mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki BILSTEIN w Polsce.

Skorzystanie z testera zawieszenia jest całkowicie bezpieczne. Kierujący, jak i pasażerowie, cały czas pozostają w pojeździe. Podczas omawiania wydruku z wynikami zachowywany będzie odpowiedni dystans. Należy przy tym przestrzegać obowiązku zasłaniania ust i nosa. Dla osób, którzy skorzystają z testera przygotowano kilka niespodzianek związanych z amortyzatorami, jak i udziałem Gosi Rdest w WSMP.

Źródło: BILSTEIN

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę