Goodyear zaprezentuje innowacyjne rozwiązania dla flot na targach SOLUTRANS 2023

Innowacyjne rozwiązania od Goodyear dla flot Goodyear

Goodyear będzie promował swój autorski pakiet rozwiązań dla flot Goodyear Total Mobility podczas targów SOLUTRANS 2023 w Lyon Eurexpo we Francji 21-25 listopada. Na interaktywnym stoisku nr A031 w hali 5, marka zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania dla firm transportowych w atrakcyjnej formie łączącej elementy fizyczne z wirtualnymi.

Innowacje i zrównoważony rozwój

Stoisko Goodyear pozwoli odwiedzającym w jednym miejscu znaleźć i poznać najnowszą ofertę opon, a także liczne cyfrowe rozwiązania, jak systemy Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint czy Goodyear DrivePoint stworzone po to, by wspierać przedsiębiorstwa flotowe w optymalizacji działań biznesowych. Systemy zintegrowane są z nowoczesnymi aplikacjami i wspierane przez technologie przetwarzania danych, sprowadzając bardzo skomplikowany proces zarządzania flotą do poziomu jednego ekranu komputera czy tabletu.

Podczas targów Goodyear przedstawi również zalety programu bieżnikowania opon i pokaże demonstracyjną oponę ciężarową wykonaną w 63% ze zrównoważonych materiałów, potwierdzając zaangażowanie marki w promowanie idei zrównoważonego rozwoju wśród flot transportowych.

Obecny na miejscu zespół ekspertów Goodyear odpowie na pytania i w razie potrzeby przygotuje spersonalizowane oferty. Ponadto, marka zaprasza do uczestnictwa w panelach dyskusyjnych oraz konferencji zaplanowanej na 23 listopada o 15:00 w hali 3.

SOLUTRANS 2023 to idealna okazja, by pokazać, w jaki sposób Goodyear może usprawnić działanie flot. To również kolejny ważny przystanek na trasie naszej pokazowej ciężarówki, która w ramach rozpoczętej w kwietniu kampanii Drive Results 2023 Tour odwiedziła już szereg europejskich krajów, uczestnicząc w ważnych wystawach poświęconych logistyce, oraz towarzysząc wyścigom Goodyear FIA ETRC powiedział Maciej Szymański, dyrektor Goodyear ds. marketingu opon użytkowych w Europie.

Źródło: Goodyear

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę