Gala Biesiadna 2016 Inter Cars coraz bliżej

Inter Cars
5.9.2016

Finał Gali Biesiadnej to moc atrakcji i rozrywka na najlepszym poziomie. Dlaczego warto w niej uczestniczyć, można przekonać się, oglądając filmową zapowiedź. 

Konkurs Gala Biesiadna 2016 trwa do 9 września. Dokładnie miesiąc później, 7-9 października, odbędzie się jego wielki finał. Do udziału w nim zostanie zaproszonych 450 klientów Inter Cars, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w rywalizacji. Każdy będzie miał również możliwość dokupienia zaproszenia dla osoby towarzyszącej.

Dla laureatów konkursu przygotowano wiele atrakcji, w tym m.in. wieczór kabaretowy, koncerty disco, pokaz kulinarny, a także występy artystów i orkiestry. O tym, że warto w ten weekend być z Inter Cars, można przekonać się, oglądając klip zapowiadający finałową Galę Biesiadną

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę