Firma ALEX uhonorowana Pierścieniem Podskarbiego Włoszka 2019

Alex
20.2.2020

8 lutego 2020 roku podczas uroczystej gali, przedsiębiorstwo ALEX z siedzibą w Kleosinie, zostało uhonorowane nagrodą Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka 2019” w kategorii „Firma”. Doceniono dynamiczny rozwój firmy, ponad 20 lat pracy na światowych rynkach alternatywnych systemów zasilania pojazdów oraz szczególny wkład w rozwój gminy Juchnowiec Kościelny i Podlasia. 

Honorowy tytuł regionu podlaskiego

„Pierścień Podskarbiego Włoszka” jest nagrodą o charakterze honorowym. Patronuje jej Stanisław Zachariaszewicz Włoszek, właściciel dóbr juchnowieckich w połowie XVI stulecia oraz zarządca skarbu litewskiego króla Zygmunta Augusta. Wyróżnienie te przyznawane jest firmom, instytucjom i osobom, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku gminy Juchnowiec Kościelny, zachowując jednocześnie wysokie standardy etyczne i zawodowe. Nagrody zostały wręczone już po raz dziewiąty.

Reklama

ALEX ambasadorem regionu

Jako laureat nagrody jesteśmy zaszczyceni dołączeniem do grona najbardziej cenionych przedsiębiorstw i ambasadorów regionu Podlasia. Cieszymy się, że nasza dotychczasowa działalność została wyróżniona. Jednocześnie czujemy się zmotywowani do dalszej promocji oraz wspierania naszej Małej Ojczyzny na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Pragniemy również wyrazić słowa podziękowania wszystkim pracownikom firmy, którzy są głównym filarem naszych sukcesów. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu, możemy odbierać takie tytuły jak ten! – mówi prezes firmy Tadeusz Ożarowski.

Źródło: ALEX

Powiązane firmy

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę