DENSO rozszerzyło ofertę części PowerEdge o sprężarki klimatyzacji

DENSO rozszerza ofertę PowerEdge o sprężarki klimatyzacji DENSO

DENSO Aftermarket stworzyło markę PowerEdge, aby zaspokoić potrzeby klientów szukających wysokiej jakości części zamiennych w dobrej cenie. Gamę części PowerEdge rozszerzono właśnie o produkty z zakresu termiki, wprowadzając do oferty sprężarki klimatyzacji.

PowerEdge nie jest częścią standardowej oferty DENSO. Marka ta została stworzona z myślą o wspieraniu dystrybutorów i warsztatów, a jej celem jest wypełnianie luk w ich istniejących ofertach i zapewnienie konkurencyjnego rozwiązania dla klientów szukających wysokiej jakości części zamiennych w dobrej cenie.

Części PowerEdge mają zatem bardzo duży potencjał sprzedażowy. Zostały one opracowane zgodnie z wymagającymi standardami projektowania i wykorzystania komponentów, tak aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty wysokiej jakości, ale ze średniej półki cenowej. Oprócz wycieraczek oferta obejmuje teraz także sprężarki klimatyzacji. DENSO jest wiodącym na świecie specjalistą w zakresie oryginalnych systemów klimatyzacji. Gama kompresorów PowerEdge powstała w oparciu o fachową wiedzę firmy i stanowi wysokiej jakości alternatywę dla starszych pojazdów.

Sprężarki klimatyzacji PowerEdge zapewniają idealne połączenie trwałości, wydajności i wartości, a do ich opracowania wykorzystano rozległe doświadczenie DENSO w produkcji układów klimatyzacji. Części PowerEdge powstają z wysokiej jakości komponentów i materiałów i są testowane zgodnie z rygorystycznymi normami wydajności. Ponadto kompresory PowerEdge są zawsze wstępnie napełnione odpowiednią ilością właściwego oleju, dzięki czemu warsztaty mogą mieć pewność, że montują produkt wysokiej jakości.

Obecnie linia sprężarek PowerEdge składa się z 31 numerów katalogowych. W ciągu najbliższych 12 miesięcy planuje się jej szybkie rozszerzenie. Oferta obejmuje zarówno sprężarki klimatyzacji do samochodów osobowych, jak i użytkowych, co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność dla starszego parku pojazdów.

Kompresory PowerEdge mają zastosowanie w wielu popularnych pojazdach, m.in. w Oplu Astra i Corsa, różnych modelach koncernu PSA, takich jak 206, 307, C3, Berlingo i Partner, a także licznych modelach VAG, np. Golf, Passat, Polo, A3, Leon i Oktavia.

Oczywiście, oprócz wysokiej jakości projektu i wykonania, części PowerEdge posiadają solidne opakowania, które zawierają obszerne instrukcje montażu. Linię części PowerEdge można przeglądać w dedykowanym katalogu internetowym, a także w katalogu TecDoc. Co więcej, DENSO zajmuje się obsługą zamówień, dostawą, logistyką i obsługą klienta części PowerEdge.

Więcej informacji o częściach PowerEdge można znaleźć na stronie www.poweredgeproducts.eu/pl.

Źródło: DENSO

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę