AutoExpert
Reklama
Reklama

Król Wilhelm-Aleksander w fabryce DAF Trucks

Preview
15.7.2020
Reklama
Reklama

W czwartek 25 czerwca br. Jego Wysokość Król Wilhelm-Aleksander złożył wizytę w DAF Trucks w Eindhoven. Wizyta odbyła się w kontekście wpływu pandemii koronawirusa na przemysł motoryzacyjny. Król wysłuchał informacji o sytuacji firmy, które przekazał Prezes DAF Harry Wolters, a następnie rozmawiał z pracownikami DAF w fabryce.

Wizyta robocza w regionie Eindhoven rozpoczęła się w Nedschroef – firmie, która produkuje mocowania, maszyny i narzędzia m.in. dla DAF. Następnie król odwiedził zakłady produkcyjne DAF, gdzie został poinformowany o wpływie kryzysu i wznowieniu procesu produkcji. Rozmowa w fabryce ciężarówek z pracownikami DAF koncentrowała się na wprowadzonych zmianach w produkcji i ich wpływie na codzienne działania pracowników.

Na koniec wizyty król wziął udział w dyskusji z wysoko postawionymi przedstawicielami holenderskiej branży motoryzacyjnej, w sprawie ogólnych konsekwencji kryzysu wywołanego przez COVID-19, jaki dotknął całą branżę. Uczestnicy dyskutowali o zakładach, które musiały być nagle zamknięte, a teraz wznawiają działalność po wprowadzeniu wymaganych zmian.

To był zaszczyt gościć dziś tutaj króla Wilhelma-Aleksandra. Bardzo doceniamy jego zainteresowanie i troskę – powiedział Harry Wolters. – W szczególności jest to bardzo zasłużony wyraz uznania dla naszych pracowników, którzy w ciągu ostatnich kilku miesięcy mieli ogromny wkład w stworzenie środowiska pracy, w którym możemy kontynuować produkcję naszych fantastycznych ciężarówek w sposób bezpieczny, w pełnej zgodności z obowiązującymi wytycznymi. To coś, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Źródło: DAF

Reklama
Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama