CAIRO-soft – producent systemów informatycznych

CAIRO-soft – producent systemów informatycznych Cairo-soft

Ostatnie lata i ciągły brak stabilności miały istotny wpływ na to, jak wygląda obecnie nasze życie nie tylko prywatne, ale i zawodowe. Ledwie dostosowaliśmy się do realiów, które wymusiła na nas pandemia COVID-19, a już mierzyć się musimy ze skutkami wojny w Ukrainie. Nie inaczej wygląda sytuacja w motoryzacji. Oczekiwania i potrzeby branży ulegają nieustannym zmianom. Na popularności zyskały sklepy internetowe, moduły umożliwiające współpracę z platformami aukcyjnymi, katalogi zamówieniowe oraz systemy WMS.

W ofercie firmy CAIRO-soft znajdują się systemy spełniające wszystkie aktualne oczekiwania. 

Platforma internetowa cairo.B2C umożliwia prezentację własnej oferty w Internecie i docieranie do klientów również poza zasięgiem tradycyjnej sieci sprzedaży. Wykorzystanie baz danych Tecdoc oraz YQ Service umożliwia precyzyjny dobór towaru na podstawie numeru VIN pojazdu i tym samym ograniczenie liczby zwrotów produktów. Rozbudowane możliwości personalizacji pozwalają na stworzenie unikalnego rozwiązania, które jednocześnie będzie wygodnym i intuicyjnym narzędziem sprzedaży. Pełna responsywność, intuicyjny interfejs i przejrzysty proces sprzedaży pozwalają na komfortowe zakupy bez względu na to, czy korzystamy z komputera, czy smartfona. Dodatkowo integracja z szeroką gamą zewnętrznych platform, jak choćby Google Merchants, Facebook Pixel, CeneoOpineo, umożliwia sprawne prowadzenie efektywnych kampanii marketingowych, dzięki czemu zasięg oferty i potencjał sprzedażowy będą wyraźnie wyższe.

Kolejnym modułem umożliwiającym obecność w obszarze e-commerce jest moduł integracji z systemem Baselinker. Pozwala on na prezentację oferty wybranych produktów skatalogowanych w systemie cairo.ERP FALCON5 na platformach sprzedażowych, takich jak Allegro, Ebay czy Amazon, bez konieczności ponownego definiowania tych samych danych oraz czasochłonnego aktualizowania cen sprzedaży oraz stanów. Informacje te synchronizowane są automatycznie w momencie każdej ich zmiany. Co więcej, zamówienia składane przez klientów za pośrednictwem platform sprzedażowych trafiają bezpośrednio do systemu ERP, jednocześnie aktualizując stan dostępny sprzedanego produktu, dzięki czemu eliminujemy ryzyko oferowania niedostępnego towaru.

Dopełnieniem narzędzi do zdalnej sprzedaży jest stale rozwijany katalog cairo.B2B WEBTERMINAL. Za jego pośrednictwem możliwa jest sprawna i komfortowa obsługa klientów biznesowych, rozumiana nie tylko jako sprzedaż, ale również jako obsługa zwrotów zakupionych towarów, reklamacji, potwierdzania dostaw oraz zgłaszania uwag do nich. System przygotowany jest do pełnej komunikacji z klientem, co znacząco ułatwi działania handlowców. Nie zapominamy również o ciągłym udoskonalaniu narzędzi doboru. Służy temu wykorzystanie baz Tecdoc oraz YQ Service umożliwiających precyzyjny dobór poszukiwanych produktów na podstawie numeru VIN pojazdu lub kodu AZTEC znajdującego się w każdym dowodzie rejestracyjnym. Ogromny wpływ na prezentację i atrakcyjność oferty ma również możliwość tworzenia precyzyjnie celowanych treści marketingowych, promowanie wybranych grup produktów, a także integracja z modułem lojalnościowym cairo.PROFIT. Całokształtu dopełnia możliwość płatności online za zrealizowane dostawy pozwalająca na minimalizowanie obrotu gotówkowego, a także opcjonalna integracja z system cairo.TMS – zarządzającym procesem dostawy towaru do klientów – umożliwiająca natychmiastowy dostęp do informacji o dostarczanych paczkach, ich zawartości oraz ewentualnych opóźnieniach wynikających z trudności na realizowanej trasie. 

Cairo-soft prezentacja

Więcej na stronie www.cairo.pl.

Prezentacja klienta

CAIRO-soft sp. z o.o.

CAIRO-soft sp. z o.o.

CAIRO-soft to firma z tradycjami posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku, działająca prężnie i nieprzerwanie od 1993 r. Naszym celem jest nieustanny rozwój przy jednoczesnym zachowaniu stabilności i gwarancji bezpieczeństwa oferowanych rozwiązań.

Doświadczenie, stabilność oraz elastyczność to główne cechy, które charakteryzują naszą działalność. Tworząc nasze produkty codziennie staramy się sprostać oczekiwaniom branży motoryzacyjnej, jednocześnie szukając obszarów, w których możemy jeszcze mocniej wspierać naszych klientów w ich codziennych zadaniach, zwiększając ich efektywność i zysk.

CAIRO-soft to ponad 35-osobowy zespół specjalistów z różnych obszarów IT, którzy sprawnie współpracując, tworzą skuteczną organizację dla klientów i przyjazne miejsce do pracy i rozwoju dla siebie.

W CAIRO-soft programujemy Twój sukces!

Zapraszamy do przejrzenia naszej gamy produktowej, z której każde przedsiębiorstwo z pewnością wybierze program pasujący do jego potrzeb. Począwszy od systemu cairo.ERP, dzięki któremu przyspieszysz, rozwiniesz i zautomatyzujesz swój handel, przez cairo.WMS, który usprawni logistykę i wprowadzi nową jakość do Twojej firmy, a wraz z cairo.TMS usprawni nie tylko magazyn ale to, co jest poza nim – czyli transport, po systemy cairo.B2C i cairo.B2B, dzięki którym skomercjalizujesz swój biznes w internecie – czy to u klienta detalicznego, czy biznesowego. Dzięki naszemu oprogramowaniu Twoje przedsiębiorstwo będzie działać szybciej i sprawniej!

Oferta:

  • cairo.ERP FALCON5 – system do zarządzania sprzedażą
  • cairo.WMS – nowa jakość magazynu
  • cairo.B2B WEBTERMINAL – kompleksowy katalog zamówieniowy dla branży automotive
  • cairo.PROFIT – program lojalnościowy umożliwiający motywacyjne premiowanie klientów
  • cairo.TMS – kompletne narzędzie do zarządzania transportem i logistyką transportową
  • cairo.B2C – wielofunkcyjna platforma sprzedaży internetowej

Profil Firmy

CAIRO-soft sp. z o.o.