CAIRO-soft sp. z o.o.
CAIRO-soft sp. z o.o.

CAIRO-soft sp. z o.o.

ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, PL

https://www.cairo.pl/

O FIRMIE

CAIRO-soft to firma z tradycjami posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku, działająca prężnie i nieprzerwanie od 1993 r. Naszym celem jest nieustanny rozwój przy jednoczesnym zachowaniu stabilności i gwarancji bezpieczeństwa oferowanych rozwiązań.

Doświadczenie, stabilność oraz elastyczność to główne cechy, które charakteryzują naszą działalność. Tworząc nasze produkty codziennie staramy się sprostać oczekiwaniom branży motoryzacyjnej, jednocześnie szukając obszarów, w których możemy jeszcze mocniej wspierać naszych klientów w ich codziennych zadaniach, zwiększając ich efektywność i zysk.

CAIRO-soft to ponad 35-osobowy zespół specjalistów z różnych obszarów IT, którzy sprawnie współpracując, tworzą skuteczną organizację dla klientów i przyjazne miejsce do pracy i rozwoju dla siebie.

W CAIRO-soft programujemy Twój sukces!

Zapraszamy do przejrzenia naszej gamy produktowej, z której każde przedsiębiorstwo z pewnością wybierze program pasujący do jego potrzeb. Począwszy od systemu cairo.ERP, dzięki któremu przyspieszysz, rozwiniesz i zautomatyzujesz swój handel, przez cairo.WMS, który usprawni logistykę i wprowadzi nową jakość do Twojej firmy, a wraz z cairo.TMS usprawni nie tylko magazyn ale to, co jest poza nim – czyli transport, po systemy cairo.B2C i cairo.B2B, dzięki którym skomercjalizujesz swój biznes w internecie – czy to u klienta detalicznego, czy biznesowego. Dzięki naszemu oprogramowaniu Twoje przedsiębiorstwo będzie działać szybciej i sprawniej!

Oferta:

  • cairo.ERP FALCON5 – system do zarządzania sprzedażą
  • cairo.WMS – nowa jakość magazynu
  • cairo.B2B WEBTERMINAL – kompleksowy katalog zamówieniowy dla branży automotive
  • cairo.PROFIT – program lojalnościowy umożliwiający motywacyjne premiowanie klientów
  • cairo.TMS – kompletne narzędzie do zarządzania transportem i logistyką transportową
  • cairo.B2C – wielofunkcyjna platforma sprzedaży internetowej