Bosch wśród najlepszych pracodawców

Bosch
23.2.2016
Reklama
Reklama

Wysoki poziom polityki personalnej firmy potwierdzony został niezależnym audytem Top Employers Polska 2016.

Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, już po raz trzeci wyróżnił firmę Robert Bosch sp. z o.o. certyfikatem Top Employers Polska. Prestiżowy tytuł otrzymują, na drodze niezależnego audytu, czołowi globalni pracodawcy, którzy tworzą bardzo dobre warunki pracy, dbają o rozwój talentów na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Reklama

Kompleksowe badanie Top Employers jest każdorazowo weryfikowane przez niezależnych audytorów, sprawdzających standardy w dziedzinie polityki personalnej. W tym roku Top Employers Institute dokonał oceny firm między innymi na podstawie następujących kryteriów: strategii rozwoju talentów, procesu planowania zasobów ludzkich, wdrażania nowych pracowników, szkoleń i rozwoju kariery, zarządzania wynikami, rozwijania umiejętności przywódczych, planowania sukcesji, polityki wynagrodzeń i świadczeń oraz kultury organizacyjnej.

Według audytorów Top Employers Institute, Robert Bosch tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy.

Reklama

Źródło: Bosch

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama