Automechanika Frankfurt - śniadanie CEO z Miką Häkkinenem i Markiem Gallagherem

Messe Frankfurt
1.8.2022

Automechanika Frankfurt pierwszy dzień targów rozpoczyna zupełnie nowym wydarzeniem, które ma na celu promowanie nawiązywania kontaktów i dialogu wśród kluczowych międzynarodowych graczy w branży.

Na pierwszym śniadaniu CEO Automechanika profesjonaliści wyścigowi Mika Häkkinen i Mark Gallagher podzielą się spostrzeżeniami na temat innowacji technologicznych i ich adaptacji. Imprezę sponsoruje firma ZF Aftermarket, która zapewnia miejsce i osprzęt na imprezę. Czołowi międzynarodowi gracze z branży motoryzacyjnej zarezerwowali już stoliki do zapraszania swoich najlepszych klientów.

Tegoroczna Automechanika Frankfurt, która potrwa od 13 do 17 września, zostanie rozpoczęta pierwszego dnia targów przez wydarzenie o nazwie CEO Breakfast z udziałem mistrzów Formuły 1 - Mikka Häkkinena i Marka Gallaghera. Podczas rozmów ci dwaj zawodowcy będą rozmawiać o odpowiednim sposobie myślenia do dostosowywania się do szybko zmieniających się technologii, zagłębianiu się w tematykę szczupłego zarządzania oraz odkrywania ducha zespołowego - niezbędnego do wspólnej pracy i osiągania celów nawet pod ekstremalną presją.

Stworzyliśmy nowy format CEO Breakfast, aby stworzyć nową okazję do dialogu i inspiracji. Dzięki tym dwóm gościom ze świata Formuły 1 chcemy pomóc w dostarczaniu świeżych informacji dla branży” – wyjaśnił Detlef Braun, członek zarządu Messe Frankfurt. Philippe Colpron, szef ZF Aftermarket, jest zachwycony, że może wspierać ten nowy format jako wydarzenie inaugurujące targi: „Do nas należy wykorzystanie możliwości, które kryją się w przyszłych wyzwaniach naszej branży, pracując razem, aby kontynuować kierunek rozwoju obsługi ekosystemu mobilności”. Nowy interaktywny format jest skierowany w szczególności do wystawców oraz decydentów, hurtowników, firm konsultingowych i stowarzyszeń na motoryzacyjnym rynku wtórnym, którzy chcieliby zaprosić swoich klientów na to ekskluzywne wydarzenie. Stoliki można rezerwować w pięciu różnych kategoriach cenowych. Swój udział potwierdzili już główni gracze, w tym Mahle, Continental, Schaeffler Automotive Aftermarket, LKQ Europe i DEKRA. Zainteresowane firmy mogą sprawdzić warunki wzięcia udziału w wydarzeniu na: automechanika.com/ceo-breakfast.

 

Źródło: Messe Frankfurt

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę