Asortyment marki Rota w ofercie Autos

Autos
3.11.2016

Rota, której Firma Autos jest oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski, dołącza do marek, których asortyment jest dostępny w grupie produktów dedykowanych do maszyn budowlanych.

W ofercie znalazły się drążki i końcówki drążków kierowniczych do ładowarek teleskopowych JCB i koparkoładowarek takich marek jak LCB, Caterpillar, Case, Volvo oraz Komatsu. Rota, która funkcjonuje na rynku od 1950 roku od początku swojej działalności zajmuje się produkcją elementów układu kierowniczego i układu zawieszenia.

Wszystkie produkty tej marki powstają w oparciu o wieloletnią wiedzę i doświadczenie oraz o międzynarodowe standardy potwierdzone takimi certyfikatami jak ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 oraz OHSAS 18001. Produkty marki Rota od wielu lat trafiają do odbiorców w ponad 100 krajach na 5. kontynentach.

Oferta części zamiennych do maszyn budowlanych jest obecnie dostępna w 34 oddziałach Autos na terenie całego kraju.

Źródło: Autos

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę