Oferta "The Journey Goes On" na czas powrotu po pandemii

Oferta "The Journey Goes On"
19.5.2020

Arval, ekspert na rynku wynajmu pojazdów z pełną obsługą, stworzył kompleksową ofertę pod nazwą „The Journey Goes On” z myślą o przedsiębiorstwach i ich pracownikach wracających do pracy po okresie społecznej kwarantanny. Firma oferuje wynajem samochodów z pełną obsługą już od 20 zł dziennie, dostawę samochodów „pod drzwi”, a niebawem także wynajem rowerów elektrycznych.

Gdy tylko rozpoczął się kryzys związany z pandemią COVID-19, Arval podjął niezbędne działania, by pomóc klientom i kierowcom stawić czoła jego skutkom. Teraz, gdy w wielu krajach znoszone są obostrzenia, rosną oczekiwania dotyczące higieny, ale też zwiększa się potrzeba mobilności. W obecnych okolicznościach samochód jest najbezpieczniejszym środkiem transportu, a dla firm i osób, które chcą się zdecydować na auto, kluczowe są przystępna cena oraz łatwy i szybki dostęp do pojazdów. Właśnie te elementy wyróżniają ofertę Arval „The Journey Goes On” skierowaną zarówno do przedsiębiorstw jak i osób prowadzących działalność gospodarczą, ale nie tylko.

Oferta The Journey Goes On:

    • samochód z pełną obsługą już od 20 zł dziennie
    • pojazdy dostępne od ręki – ponad 1000 aut w ofercie (w tym także pojazdy w pełni elektryczne)
    • w 100% zdalny proces zamówienia
    • dostawa w 48h z zachowaniem zasad higieny i społecznego dystansu
    • wszystkie dostarczane samochody poddane dezynfekcji 
    • wynajem rowerów elektrycznych wraz z pełną obsługą wkrótce

Niedawno Arval zmienił hasło na "For the many journeys in life". Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek wierzymy, że naszą misją jest pomoc wszystkim naszym klientom i kierowcom w zupełnie nowej podróży, w której wspólnie uczestniczymy. Klienci oczekują od nas większej elastyczności oraz zapewnienia bezpieczeństwa. Chcemy wychodzić naprzeciw tym oczekiwaniom – o to właśnie chodzi w ofercie „The Journey Goes On" – mówi Alain van Groenendael, Prezes i Dyrektor Generalny Arval. 

W Polsce w ramach oferty „The Journey Goes On" dostępny jest cały katalog usług w zależności od potrzeb:

    • Dla klientów oczekujących natychmiastowej dostępności samochodów, Arval ma 2 propozycje w ramach blisko tysięcznego parku własnych pojazdów i w zależności od okresu wynajmu: już od 20 zł (netto / dziennie) przy umowie na 24 miesiące lub od 35 zł (netto / dziennie) dla umów w przedziale od 1 miesiąca do 24 miesięcy – oferty zawierają pełną obsługę serwisową wraz z ubezpieczeniem, assistance i samochodem zastępczym.

    • Klienci zainteresowani zamówieniem nowych pojazdów, mogą skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego, gdzie stawka dzienna za pojazd segmentu B wynosi 25 zł netto wraz z pełnym pakietem usług i bez konieczności ponoszenia opłaty wstępnej. 

    • Arval przygotował również ofertę wynajmu konsumenckiego dla pracowników swoich klientów, którzy za 30 zł (brutto / dzień), mogą wynająć nowy pojazd z pełną obsługą, a pracodawca nie ponosząc żadnego ryzyka finansowego ani podatkowego, może zapewnić dodatkowy benefit pracowniczy.

Uzupełniamy nasze propozycje i tak kalkulujemy ceny naszych usług, by ułatwić firmom funkcjonowanie w tych nowych, zmienionych okolicznościach. Wynajem w ramach dostępnego parku pojazdów Arval to szybki i efektywny kosztowo sposób na uzupełnienie floty oraz zapewnienie pracownikom bezpiecznego środka transportu oraz możliwości unikania transportu zbiorowego. Posiadamy też w ofercie tzw. auto na abonament, czyli wynajem konsumencki – to usługa skierowana do pracowników firm naszych klientów. Mogą one zaproponować swoim pracownikom atrakcyjny benefit bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Wkrótce do naszej oferty dołączy również wynajem rowerów elektrycznych. Zdalna obsługa formalności czy dostarczanie samochodu we wskazane miejsce i pełna dezynfekcja auta, to nasza odpowiedź na zupełnie nowe wyzwania, wśród których największym jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym klientom i ich pracownikom – informuje Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska. 

Badania przeprowdzone w ostatnim czasie w krajach tak dotkniętych pandemią COVID-19 jak choćby Włochy czy Holandia, pokazują wyraźnie, że bezpieczeństwo podróży i unikanie transportu zbiorowego, będą jeszcze przez długi okres bardzo ważnym elementem życia społecznego. „The Journey Goes On” to propozycja, która pomaga zwiększyć komfort i bezpieczeństwo przemieszczania się, zarówno w ramach wykonywanej pracy jak i funkcjonowania poza nią. 

Źródło: Arval

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę