AutoExpert
Reklama
Reklama

Nowy alternator w ofercie AS-PL

Preview
AS-PL
23.10.2020
Reklama
Reklama

AS-PL poszerzyła swoją ofertę o alternator numer A6643S, który jest produktem marki AS.

Model nowego produktu należy do linii Standard i oznacza całkowitą niezależność i pewność rozruchu gwarantowaną przez markę. Produkt można zastosować m.in. w markach Ferrari 599, Ferrari Enzo, Ferrari F430, Ferrari F430 Spider, Maserati 4200 GT Spyder, Maserati GranTurismo, Maserati GranCabrio, Maserati GranSport, Maserati Quattroporte.

Reklama

AS-PL Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie ponad 19 000 pozycji asortymentowych odpowiadających blisko 280 000 numerów referencyjnych. Szeroki wybór modeli podzielony jest na trzy linie produktowe: Economy, Standard oraz Premium. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego.

Powiązane firmy

Reklama

Oferowane przez Spółkę towary podlegają surowym procedurom testowym. Dostarczanie niezawodnych produktów to najważniejszy cel AS-PL, który jednocześnie stanowi misję przedsiębiorstwa. Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów.

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama