Adapter do podwójnych układów wydechowych marki Carvent

NORFI
15.4.2020
Reklama
Reklama

Na pewno znasz sytuację, w której klient przekazuje Ci do naprawy samochód wyposażony w dwie rury wydechowe, gdy Twój wyciąg spalin obsługuje tylko jeden wydech. Jak w takiej sytuacji uruchomić silnik bez narażania zdrowia na szkodliwe działanie spalin silnikowych?

Jest na to rozwiązanie niewymagające dużych nakładów finansowych. To adapter wyprodukowany przez NORFI Polska poszerzający funkcjonalność pojedynczego wyciągu spalin o możliwość eliminowania spalin z podwójnych końcówek układów wydechowych.

Reklama

Firma NORFI, w branży automotive znana jest z wyciągów spalin silnikowych przeznaczonych do serwisów i warsztatów samochodowych, tym razem postanowiła stworzyć produkt pod szyldem swojej polskiej marki Carvent. – Adapter miał być ukłonem w stronę naszych klientów, którzy już korzystają z naszych urządzeń, lecz potrzebują uniwersalnego rozwiązania – powiedział Jędrzej Siwek, kierownik działu marketingu w NORFI.

Adapter do podwójnych układów wydechowych stanowi uzupełnienie oferty odsysaczy spalin Carvent, jednak z powodzeniem znajduje zastosowanie w urządzeniach do odciągu spalin silnikowych innych producentów.

Zalety adaptera Carvent:

  • do odciągów spalin z wężem o średnicy DN 100 mm,
  • odporność temperaturowa do +150˚C (w przygotowaniu wersja do +650˚C),
  • statyw wykonany z anodowanego aluminium,
  • stabilna podstawa wykonana ze stalowej płyty,
  • wszechstronna regulacja pozwalająca dopasować pozycję ssawek do większości typów pojazdów.
Reklama

Jeśli nie jesteś pewien czy adapter będzie odpowiedni do posiadanego wyciągu spalin, zawsze możesz skontaktować się z jednym z doradców techniczno-handlowych lub Twoim dystrybutorem produktów NORFI, którzy pomogą w każdej kwestii związanej z urządzeniami do odciągu spalin.

Źródło: NORFI

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama