24 miesiące gwarancji

AVA Quality Cooling
7.10.2019
Reklama
Reklama

AVA Quality Cooling rozszerza gwarancję na wszystkie produkty przeznaczone do samochodów osobowych i ciężarowych do 24 miesięcy.

AVA Quality Cooling jest wiodącym międzynarodowym dystrybutorem części do chłodzenia silników i klimatyzacji. Koncern AVA, z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku chłodzenia silników i klimatyzacji, może zaoferować najszerszy i najnowocześniejszy asortyment na rynku IAM, pod marką AVA a także dostarczane na pierwszy montaż do Volvo, RVI, Iveco, Scania, Mercedes chłodnice firmy TitanX.

Reklama

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie AVA CEE przeznaczone do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i  kompleksowe rozwiązania dla przemysłu i rolnictwa objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Szczegółowe warunki gwarancji są dostępne w biurze handlowym oraz na stronie http://www.highwayint.com/oferta/warunki-sprzedazy/

Reklama

Więcej na: www.highwayint.com.

Źródło: Informacja prasowa AVA Quality Cooling

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama