Valeo Service Eastern Europe Sp.z o.o.
Valeo Service Eastern Europe Sp.z o.o.

Valeo Service Eastern Europe Sp.z o.o.

Marynarska 15, 02-674 Warszawa, PL

https://www.valeoservice.pl/pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Valeo to specjalista w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży części, systemów zintegrowanych i modułów dla branży motoryzacyjnej. Wszechstronne doświadczenie i dążenie do innowacyjności pozwala Valeo wyposażać samochody w najnowsze technologie oraz wyprzedzać potrzeby branży motoryzacyjnej.

Valeo Service jest specjalistą na rynku części zamiennych, obsługując zarówno producentów samochodów, jak i niezależny rynek wtórny. Valeo Service zaopatruje wszystkie kanały rynku wtórnego na całym świecie w szeroką gamę produktów, stanowiąc tym samym wsparcie dla specjalistów rynku wtórnego w ich codziennej pracy oraz zwiększając bezpieczeństwo, komfort i przyjemność jazdy samochodami.

Valeo Service oferuje też innowacyjne narzędzia i usługi takie jak diagnostyka, szkolenia oraz wsparcie sprzedaży i marketingu dla dealerów samochodów, dystrybutorów części zamiennych oraz niezależnych warsztatów samochodowych w ponad 150 krajach na świecie. Wśród całej działalności Valeo, grupa Valeo Service odpowiada za aktywność na rynku wtórnym.

Jako producent średnio 3000 nowych referencji rocznie, Valeo Service oferuje szeroką gamę produktów oraz znakomitych usług (narzędzia szkoleniowe, narzędzia wspomagania sprzedaży i narzędzia wsparcia technicznego).

Valeo Service oferuje wysokiej jakości, kompleksowe i innowacyjne rozwiązania, które zaspokoją każdą potrzebę rynku. Dealerzy samochodów, dystrybutorzy części zamiennych, niezależni mechanicy i właściciele warsztatów korzystać mogą z wartości dodanej, która zwiększa ich efektywność tak w aspekcie handlowym, jak i technicznym.

Oferta:

Wszechstronna oferta Valeo Service w zakresie części zamiennych do pojazdów obejmuje wiele produktów i usług dla producentów i niezależnych sieci na całym świecie. Nasza fachowa wiedza widoczna jest we wszystkich kanałach dystrybucji, zarówno tych dedykowanych profesjonalistom z branży (tradycyjne sieci motoryzacyjne), jak i jednostkom niezależnym (hipermarkety, mechanicy oraz internet).

Produkty Valeo obecne są w ponad 150 krajach. Sprzedaż wspierana jest przez wypecjalizowane oddziały produkujące części zamienne w Europie (9 filii), w USA, Meksyku, w Azji (m.in. w Chinach i w Indiach), w Ameryce Południowej (Brazylia i Argentyna), oraz w oddziale eksportowym, który zaopatruje pozostałe części świata.

Bogate i spójne portfolio produktów i usług, które z każdym rokiem powiększa się średnio o 3000 nowych produktów.

 • klimatyzacja i jakość powietrza
 • chłodzenie silnika
 • filtry silnikowe
 • systemy hamulcowe
 • systemy wycieraczek
 • systemy zapłonowe
 • układy elektryczne
 • układy przeniesienia napędu
 • systemy oświetlenia
 • systemy zabezpieczeń
 • układy przełączników i systemy detekcji
 • układy regulacji przepływu powietrza
 • akcesoria elektryczne
 • wspomaganie parkowania i jazdy

Informacje firmowe

Valeo szkoli studentów Politechniki Śląskiej

Wydarzenia

Valeo szkoli studentów Politechniki Śląskiej

Valeo spełnia swoje obowiązki w zakresie edukacji kadr przyszłych pracowników rynku motoryzacyjnego. Jednym z takich działań była wizyta na Wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej. Studenci zapoznali się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie kół dwumasowych oraz zespołów sprzęgłowych.

Valeo Safe Side – system monitorowania martwego pola

Części i akcesoria

Valeo Safe Side – system monitorowania martwego pola

Jakiś czas temu 14-latka zasłynęła z kreatywnego sposobu pozbycia się martwych punktów w samochodzie. Firma Valeo natomiast wprowadza na rynek własny produkt przeznaczony do samochodów, które fabrycznie nie zostały wyposażone w system monitorowania martwego pola w lusterkach. Teraz dzięki nowemu zestawowi Valeo Safe Side, można łatwo i profesjonalnie doposażyć każde auto w system zwiększający bezpieczeństwo i komfort jazdy. 

Kolejne nowości od Valeo – ponad 400 nowych produktów

Części zamienne

Kolejne nowości od Valeo – ponad 400 nowych produktów

Firma Valeo wprowadza do swojej oferty ponad 400 nowych produktów. Są to części zarówno do pojazdów ciężarowych jak i osobowych. Wśród nowości znajduje się także bardzo interesujący zestaw wspomagający jazdę – Valeo Safe Side. 

Poznaj budowę i działanie rozrusznika na darmowym szkoleniu online

Naprawy

Poznaj budowę i działanie rozrusznika na darmowym szkoleniu online

Firma Valeo udostępniła kolejny webinar szkoleniowy, tym razem poświęcony budowie i zasadzie działania rozrusznika silnika spalinowego. Dzięki nowoczesnej formule szkolenia online, wystarczy w dowolnym momencie poświęcić 25 minut, by poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje.

Jak odróżnić sprzęgło nowe od regenerowanego?

Inne

Jak odróżnić sprzęgło nowe od regenerowanego?

Regenerowane sprzęgła Valeo to efekt fabrycznej regeneracji przeprowadzanej w fabryce firmy we francuskim Amiens, specjalizującej się w produkcji sprzęgieł na oryginalne wyposażenie. Jest to pełnowartościowy produkt wysokiej jakości, jednak w celu podania klientom pełnej informacji o nim, Valeo stosuje specjalne oznaczenia. Poniżej wyjaśniamy, gdzie się one znajdują, w przypadku sprzęgieł do pojazdów ciężarowych i autobusów.

Nowy w pełni cyfrowy program lojalnościowy Valeo Specialist Club

Rynek

Nowy w pełni cyfrowy program lojalnościowy Valeo Specialist Club

Specialist Club to nowy, dostępny na polskim rynku program lojalnościowy Valeo. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty, skanując je za pomocą smartfona.

Valeo na targach Busworld 2019 w Brukseli

Rynek

Valeo na targach Busworld 2019 w Brukseli

Podczas targów Busworld, które odbędą się w Brukseli w dniach 18 – 23 października 2019, Valeo (na stoisku 222, w hali 2) zaprezentuje najświeższe innowacje, opracowane z myślą o producentach autobusów i autokarów z całego świata. 

Znaczne poszerzenie oferty intercoolerów Valeo

Części zamienne

Znaczne poszerzenie oferty intercoolerów Valeo

Firma Valeo poszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek ponad 120 referencji chłodnic powietrza doładowującego, zwiększając tym samym o 14,3% pokrycie rynku w tym segmencie. Produkty te charakteryzują się dokładnym dopasowaniem oraz zoptymalizowaną wydajnością chłodzenia.

Reflektory halogenowe i ksenonowe – Valeo tłumaczy różnice

Technika motoryzacyjna

Reflektory halogenowe i ksenonowe – Valeo tłumaczy różnice

Valeo od lat zajmuje wiodącą pozycję na rynku oświetlenia samochodowego. Firma dostarcza swoje rozwiązania zarówno na pierwszy montaż jak i na rynek części zamiennych. Eksperci Valeo przygotowali krótkie omówienie dwóch, wciąż najpopularniejszych w motoryzacji, rozwiązań oświetleniowych: reflektorów halogenowych i ksenonowych.

Jak rozpoznać przyczynę zużycia klocków hamulcowych?

Inne

Jak rozpoznać przyczynę zużycia klocków hamulcowych?

Firma Valeo stworzyła poradnik dla mechaników, zajmujących się obsługą układów hamulcowych w pojazdach ciężarowych. Pomaga on ocenić objawy zużycia klocków hamulcowych i określić jego przyczynę. Porady Valeo mogą stanowić wsparcie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych mechaników.

Nowości w ofercie zestawów klocków hamulcowych OptiPACK do pojazdów ciężarowych i naczep

Części zamienne

Nowości w ofercie zestawów klocków hamulcowych OptiPACK do pojazdów ciężarowych i naczep

Valeo jest specjalistą w dziedzinie układów hamowania od 1923 r. Teraz firma odświeża i rozszerza ofertę zestawów klocków typu all-in-one box OptiPack, które zawierają komplety klocków hamulcowych oraz wszelkie akcesoria niezbędne do ich wymiany.

Valeo i FTE połączyło siły na targach ReMaTec

Rynek

Valeo i FTE połączyło siły na targach ReMaTec

Regeneracja to jeden z głównych filarów działalności Valeo, zarówno w segmencie pojazdów użytkowych, jak i osobowych. Na tegorocznych targach ReMaTec, które odbywają się w dniach 23-25 czerwca w Amsterdamie,  firma Valeo prezentuje ulepszoną wersję oprogramowania eCorps służącego do zbierania rdzeni przeznaczonych do regeneracji. Dzięki fuzji z FTE po raz pierwszy Valeo przedstawia także ofertę regeneracji zacisków hamulcowych.