TEXA Poland Sp. z o.o.
TEXA Poland Sp. z o.o.

TEXA Poland Sp. z o.o.

ul. Brzezińska 52A, 41-404 Mysłowice, PL

http://www.texapoland.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

TEXA jest jednym z niekwestionowanych liderów wśród producentów wyposażenia warsztatowego. Działa w takich sektorach, jak Diagnostyka, Klimatyzacja, Analiza Spalin, Telematyka, systemy ADAS. Na szczególną uwagę zasługuje to, że urządzenia diagnostyczne TEXA mają obszerne pokrycie obsługiwanych marek i modeli pojazdów, zarówno Osobowych, Ciężarowych, Maszyn Rolniczych i Budowlanych, ale również Motocykli i sprzętu Motorowodnego.

Oferuje również cieszącą się ogromnym uznaniem gamę stacji do serwisowania klimatyzacji – TEXA KONFORT 700. Składająca się z kilkunastu modeli seria 700 dostosowana jest do potrzeb każdego warsztatu, umożliwiając obsługę czynników: R1234yf, R134a oraz R744 (CO2). Na szczególną uwagę zasługują stacje z serii 700 TOUCH, które są przełomowym rozwiązaniem w tym sektorze, łącząc w sobie niezawodność i precyzję pracy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak: dotykowa obsługa, łączność bezprzewodowa, zdalne wsparcie i obsługa.

Należy zwrócić również uwagę na zestaw do kalibracji kamer i radarów w systemach ADAS. RCCS 3, bo o nim mowa, jest zestawem umożliwiającym wykonywanie kalibracji zaawansowanych układów bezpieczeństwa z zachowaniem procedur technicznych wyznaczonych przez poszczególnych producentów pojazdów.

Informacje firmowe

Ozonator AIR2 SAN od TEXA

Nowości produktowe

Ozonator AIR2 SAN od TEXA

TEXA oferuje ozonator AIR2 SAN przeznaczony dla rynku automotive, wyposażony w funkcje gwarantujące wyeliminowanie wszelkich bakterii oraz wirusów.

Diagnostyka w FCA już dostępna w oprogramowaniu TEXA IDC5 v70

Narzędzia diagnostyczne

Diagnostyka w FCA już dostępna w oprogramowaniu TEXA IDC5 v70

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami TEXA daje dostęp do diagnostyki pojazdów z grupy FCA wyposażonych w moduł SGW. Dostęp jest już możliwy dla użytkowników najnowszej wersji oprogramowania TEXA IDC5 CAR v70. 

Aktualizacja oprogramowania IDC5 CAR 70

Narzędzia diagnostyczne

Aktualizacja oprogramowania IDC5 CAR 70

W nowej wersji oprogramowania IDC5 CAR 70 od firmy TEXA zaktualizowano 70 marek. Dla 56 z nich opracowano nowe systemy diagnostyczne, niepublikowane nigdy wcześniej, które obejmują 800 modeli pojazdów. To 750 systemów diagnostycznych opracowanych dla ponad 140 układów.