TEXA Poland Sp. z o.o.
TEXA Poland Sp. z o.o.

TEXA Poland Sp. z o.o.

ul. Brzezińska 52A, 41-404 Mysłowice, PL

http://www.texapoland.pl

O FIRMIE

TEXA jest jednym z niekwestionowanych liderów wśród producentów wyposażenia warsztatowego. Działa w takich sektorach, jak Diagnostyka, Klimatyzacja, Analiza Spalin, Telematyka, systemy ADAS. Na szczególną uwagę zasługuje to, że urządzenia diagnostyczne TEXA mają obszerne pokrycie obsługiwanych marek i modeli pojazdów, zarówno Osobowych, Ciężarowych, Maszyn Rolniczych i Budowlanych, ale również Motocykli i sprzętu Motorowodnego.

Oferuje również cieszącą się ogromnym uznaniem gamę stacji do serwisowania klimatyzacji – TEXA KONFORT 700. Składająca się z kilkunastu modeli seria 700 dostosowana jest do potrzeb każdego warsztatu, umożliwiając obsługę czynników: R1234yf, R134a oraz R744 (CO2). Na szczególną uwagę zasługują stacje z serii 700 TOUCH, które są przełomowym rozwiązaniem w tym sektorze, łącząc w sobie niezawodność i precyzję pracy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak: dotykowa obsługa, łączność bezprzewodowa, zdalne wsparcie i obsługa.

Należy zwrócić również uwagę na zestaw do kalibracji kamer i radarów w systemach ADAS. RCCS 3, bo o nim mowa, jest zestawem umożliwiającym wykonywanie kalibracji zaawansowanych układów bezpieczeństwa z zachowaniem procedur technicznych wyznaczonych przez poszczególnych producentów pojazdów.