MAHLE Polska Sp. z o.o.
MAHLE Polska Sp. z o.o.

MAHLE Polska Sp. z o.o.

ul. Mahle 6, 63-700 Krotoszyn, PL

http://www.pl.mahle.com/pl/

O FIRMIE

MAHLE jako wiodący, globalny partner dla rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, oferuje rozwiązania w dziedzinie silników, filtracji, elektryki/mechatroniki oraz układów chłodzenia. Co drugi samochód na świecie ma w sobie części wyprodukowane przez koncern MAHLE.

MAHLE Aftermarket wyspecjalizowany w zakresie części zamiennych, wykorzystuje know-how z produkcji seryjnej wyposażenia OEM do produkcji części na motoryzacyjny rynek wtórny. Dostarczamy swoje produkty o jakości OEM partnerom handlowym oraz warsztatom – poczynając od części silnikowych i filtrów, poprzez podzespoły układów wyposażenia silnika aż po podzespoły układów chłodzenia. Asortyment produktów uzupełnia grupa urządzeń do serwisowania klimatyzacji oraz możliwość indywidualnych szkoleń.

MAHLE Aftermarket posiada 25 lokalizacji na całym świecie, zatrudniając około 1700 pracowników. W 2019 r. firma osiągnęła globalną sprzedaż o wartości około 950 mln EUR.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu @mahlempulsepoland na Instagramie, gdzie na bieżąco relacjonujemy udział w eventach i szkoleniach technicznych a także do śledzenia naszej nowej serii postów TECHNICAL THURSDAY z poradami i wskazówkami technicznymi.