AutoExpert
Reklama
Reklama
Berg Monika Biernat
Berg Monika Biernat

Berg Monika Biernat

Osiniecka 10, 54-530 Wrocław, PL

http://www.berg.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Firma Berg z Wrocławia, której założycielem jest Monika Biernat, powstała w roku 2000. Berg prowadzi działalność wielokierunkową w zakresie zaopatrzenia lakiernictwa pojazdowego i przemysłowego. Jest też producentem wysoko spersonalizowanych aerozoli w sprayu – aerozoli lakierniczych. Z uwagi na wysoką jakość swoich produktów firma skutecznie zdobywa rynki Unii Europejskiej. Berg umożliwia swoim klientom obsługę osobistą w formie doradztwa i szkoleń oraz zapewnia bezpieczne dostawy bezpośrednie. Do dyspozycji rosnącej rzeszy klientów pozostają dwa sklepy internetowe z szerokim asortymentem lakierów, akcesoriów lakierniczych i produktów BHP.

 

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie służymy klientom radą i pomocą w procesie lakierowania przemysłowego. Zapewniamy wsparcie techniczne w procesach wstępnej obróbki powierzchni, jak i oceny jakościowej poszczególnych etapów w trakcie trwania procesu lakierniczego. Doradztwo techniczne i szkolenia to jeden z elementów działalności firmy.

Oferujemy szeroką gamę produktów znanych i renomowanych marek. W asortymencie znajdują się środki ochrony osobistej, materiały ścierne, materiały polerskie, kosmetyki, kleje i masy uszczelniające, szpachle, podkłady, lakiery bezbarwne i bazowe, maszyny szlifierskie, polerskie i wiele innych.

www.zielonykorek.pl     www.efinixa.pl       www.berg.pl