Mistrzostwa lakierników SPECTRAL 2019

carousel-image-/media/galerie/mistrzostwa_lakiernikow_s_p_e_c_t_r_a_l/novol_mistrzostwa_mechanikow_0056.jpg
Podgląd
2.12.2019

W listopadzie mieliśmy okazję obserwować pierwsze Mistrzostwa Lakierników SPECTRAL zorganizowane przez firmę NOVOL. Lakiernicze rozgrywki miały miejsce w centrum szkoleniowym firmy mieszczącym się przy fabryce w podpoznańskich Komornikach.

Konkursowe zmagania trwały 2 dni, a zakończone zostały uroczystą galą prowadzoną przez Łukasza Byśkiniewicza, kierowcę rajdowego i dziennikarza programów motoryzacyjnych w TVN Turbo, oraz Tomasza Tomczyka – dyrektora pionu szkoleń w firmie NOVOL.
W trakcie gali nie mogło zabraknąć prezesa firmy NOVOL – Filipa Nowakowskiego, który podkreślał, że tego typu konkurs nie tylko zacieśnia współpracę z kontrahentami i partnerami strategicznymi firmy, ale też promuje lakierników posiadających wysokie umiejętności i talent.

Zwycięzcy konkursu na najlepszego lakiernika Spectral:

 • Miejsce III z wynikiem 451 punktów zajął Robert Huttowski z firmy WRAL z Poznania.
  W nagrodę otrzymał:
  voucher o wartości 500 zł na zakupy dla warsztatu, pistolet lakierniczy Air Gunsa IMPACT firmy ANEST IWATA, pistolet lakierniczy SATA SATAjet 100 B RP 1,6, zestaw materiałów polerskich firmy RUPES, pakiet gadżetów VIP od firmy SPECTRAL.
 • Miejsce II z wynikiem 484 punkty zajął Maksymilian Diakin z firmy Usługi Motoryzacyjne Dorota RYBIŃSKA z Nowej Iwicznej.
  W nagrodę otrzymał: voucher o wartości 1000 zł na zakupy dla warsztatu, pistolet lakierniczy W 400 Belaria firmy ANEST IWATA, pistolet lakierniczy SATA SATAminijet 4400 RP 1,2 SR, zestaw materiałów polerskich firmy RUPES, pakiet gadżetów VIP od firmy SPECTRAL.
 • Miejsce I z wynikiem 539 punktów zajął Wojciech Bondyra z firmy Autogaraż Białowola.
  W nagrodę otrzymał: weekendowy pobyt w Pałacu Mierzęcin dla dwóch osób, voucher o wartości 2000 zł na zakupy dla warsztatu, pistolet lakierniczy ANEST IWATA WS 400 EVO, pistolet lakierniczy SATA  SATAjet X 5500 RP Digital 1,2 O, polerkę rotacyjną RUPES LH 19E, pakiet gadżetów VIP od firmy SPECTRAL.

Powiązane tagi

NEWSLETTER
Zobacz więcej

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę