• Strona główna
  • E-Wydania
  • Katalog firm
  • Wydarzenia
  • Zdjęcia
  • Wideo
  • White papers
autoEXPERT
  • Wiadomości
  • Technika motoryzacyjna
  • Mechanika
  • Diagnostyka
  • Nadwozia
  • Elektrotechnika & IT
  • Obsługa i serwis
  • Handel
  • Tematy specjalne
Agnieszka Pruszkowska - Jarosz

Agnieszka Pruszkowska - Jarosz

    Widać poprawę

    Rynek

    Widać poprawę

    Jak twierdzą specjaliści, rynek części zamiennych w Polsce jest jedną z najbardziej dochodowych branż. Choć i ona miała swoje lepsze i gorsze lata, to miniony rok można dla niej uznać za udany. Najwięksi dystrybutorzy części do aut osobowych i ciężarowych zanotowali przychody w wysokości blisko 8 miliardów złotych. Na wyniki te nie miały wpływu przepisy europejskiego prawa o konkurencji, których mocno obawiano się w tej branży.
    Lipska motoryzacja

    Inne

    Lipska motoryzacja

    W dniach 9 -13 kwietnia w Lipsku odbędą się po raz kolejny targi motoryzacyjne Auto Mobil International. Swoją premierę świętuje tym razem targowe trio - AMITEC, AMICOM i debiutujący AMISTYLE. Wystawcy jak zwykle zaprezentują premierowe samochody, aktualne produkty i usługi. Organizatorzy oczekują ponad 350 wystawców z kilkunastu krajów.
O tytule
Reklama
Prenumerata
Kontakt
Archiwum
Regulamin serwisu
Polityka prywatności
EN
DE
autoEXPERT

Redakcje i biura: ul. Strzegomska 42AB 53-611 Wrocław

tel. 71 7823 180

autoexpert@autoexpert.pl

Raven Media
Wydawca: Raven Media sp. z o.o. NIP 897-17-67-168 REGON 021366963 Organ Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS 0000370285
KFZ Batrieb Logotype
Vogel
Licencja: The Polish edition of "kfz-betrieb" is a publication of Raven Media sp. z o.o. licensed by Vogel Communications Group GmbH & Co. KG, 97082 Wurzburg/Germany.