Zestawy łożysk kół – NTN-SNR – Nominacja: Produkt Roku 2024

Zestawy łożysk kół – NTN-SNR – Nominacja: Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: części i akcesoria

Łożysko koła to pierwszy i przez to niezwykle ważny produkt NTN. Mimo to firma nie spoczęła na laurach iwciąż stara się ulepszać oraz unowocześniać ten produkt, odpowiadając na oczekiwania producentów samochodów. 

Dzięki ofercie obejmującej ponad 1300 zestawów łożysk kół i 400 referencji pojedynczych łożysk, pokrywających 98% zapotrzebowania europejskiej floty, NTN jest liderem w swoim segmencie rynku. 

Zestawy łożysk kół firmy NTN pod marką SNR charakteryzują się doskonałą jakością i długą żywotnością. Zapewniają niezawodną funkcjonalność i optymalną wydajność układu kołowego.

Powiązane firmy

NTN Polska

Zestawy łożysk kół i pojedyncze łożyska produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcyjnych i materiałów wysokiej jakości. Precyzyjna konstrukcja, a także ścisła kontrola jakości, zapewniają dopasowanie i optymalne uszczelnienie, zapobiegając przedostawaniu się brudu i wilgoci. Przyczynia się to nie tylko do trwałości komponentów, ale także minimalizuje ryzyko kosztownych napraw oraz przestojów. Nasza oferta oryginalnego wyposażenia spełnia szeroki zakres wymagań i obejmuje różne typy pojazdów, czy to samochody osobowe, pojazdy użytkowe czy inne kategorie pojazdów. NTN Europe oferuje szeroką gamę zestawów łożysk kół w różnych konstrukcjach i rozmiarach. Daje to warsztatom i dealerom możliwość znalezienia odpowiedniego produktu do niemal każdego modelu pojazdu i zapewnienia bezproblemowego montażu. Ważna jest również informacja, iż zestawy łożysk kół SNR zawierają wszystkie elementy potrzebne do montażu, takie jak nakrętki, podkładki, uszczelki itp. To nie tylko ułatwia montaż, ale także gwarantuje najwyższą jakość. Wysokiej jakości komponenty oryginalnego wyposażenia są dostarczane wyłącznie przez starannie wybranych partnerów, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

Zestawy łożysk kół – NTN-SNR – Nominacja: Produkt Roku 2024 zdjęcie w treści artykułu

 

 

 

 

https://www.ntn-snr.com/pl

Konkurs

NTN Polska

NTN Polska

Firma NTN Europe dzięki 76 placówkom i 97 biurom handlowym na całym świecie, projektuje i produkuje części najwyższej jakości sprzedawane pod markami NTN, SNR, BCA, BOWER.

Grupa dostarcza łożyska dla wszystkich największych producentów samochodów na całym świecie. W Europie brand NTN i SNR to jakościowy lider w produkcji łożysk, przegubów homokinetycznych, techniki liniowej, rolek prowadzących czy części zawieszenia, zarówno na rynku części oryginalnych jak i zamiennych. 

Firma skupia się na innowacjach, niezależnie od gałęzi przemysłu z którą współpracuje: lotnictwo, motoryzacja, cementownie, energia wiatrowa, kolej, obrabiarki, włókiennictwo, rolnictwo, maszyny budowlane, kopalnie i kamieniołomy, pompy próżniowe, huty stali, itp.

NTN  jest firmą zaangażowaną zarówno w podnoszenie kwalifikacji swoich zespołów i prezentowania najwyższej jakości wiedzy technicznej jak również dzielenia się tą wiedzą. Organizuje więc spotkania w całej Europie, doszkalając mechaników i pomagając im unikać błędów w codziennej pracy. Prowadzi również na swojej stronie Centrum Dokumentacji, gdzie każdy może znaleźć teksty instruktażowe dotyczące montażu i demontażu części, porady, odpowiedzi na pytania techniczne czy rozwiązania pomagające pracownikom warsztatów.

Oferta Automotive obejmuje 3 podstawowe gamy produktów:

  • Podwozie: łożyska kół, tarcze hamulcowe, zawieszenie, amortyzatory, przeguby homokinetyczne
  • Części silnika: rozrząd i osprzęt silnika
  • Łożyska skrzyni biegów i sprzęgła

Profil Firmy

NTN Polska

Konkurs