Wymieniasz rozrząd? Odbierz nagrodę!

Wymieniasz rozrząd? Odbierz nagrodę! Bosch
31.5.2024

Weź udział w Promocji pasków i zestawów rozrządu Bosch. Rejestracja trwa tylko do 30.06.2024 na stronie Programu punktowego extra. Dołącz już dziś na www.extra-program.pl!

W terminie 1.06–31.07.2024 kupuj paski i zestawy rozrządu Boscha. Zrealizuj próg zakupowy i odbierz jedną z atrakcyjnych nagród!

Działaj kompleksowo! Wybieraj zestawy rozrządu z pompą cieczy chłodzącej, aby zapewnić długi i bezawaryjny przebieg.

warunki promocji Boscha

Paski wieloklinowe Bosch produkowane są z zaawansowanych materiałów, co zapewnia maksymalną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki wzmocnieniu włóknami, paski te mają wyjątkową odporność na zginanie, a ich precyzyjnie dopasowany profil umożliwia efektywne przenoszenie mocy.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.
  • Co wpływa na przyspieszone zużycie paska wieloklinowego?
  • Jakie są najczęstsze przyczyny uszkodzeń i jak ich unikać?
  • Jakie kroki podjąć przy wykryciu różnych problemów z paskiem, takich jak nierówne zużycie, pęknięcia, wyrwy, zanieczyszczenia czy zerwanie paska?
  • Jak skutecznie naprawić uszkodzony pasek wieloklinowy?

Odpowiedzi na pytania znajdziesz w filmie, w którym eksperci Bosch szczegółowo omawiają typowe uszkodzenia pasków wieloklinowych oraz podają zalecenia dotyczące postępowania w przypadku ich wykrycia:

 

Z Programem punktowym extra tylko zyskujesz

Kupujesz części samochodowe Boscha i oleje Castrola? W Programie extra za takie zakupy u 4 wybranych przez Ciebie dystrybutorów zdobędziesz punkty, które wymienisz na cenne nagrody. Bierz udział w dodatkowych promocjach i zyskuj nagrody rzeczowe lub dodatkowe punkty. Dołącz do extra i zdecyduj sam, na którą z 350 nagród chcesz je przeznaczyć!

Już dziś zarejestruj się na www.extra-program.pl w trzech prostych krokach lub pobierz aplikację extra na swój smartfon i miej wszystkie promocje pod ręką.

aplikacja Boscha

 

Postaw na bezpieczeństwo, wydajność i wysoką jakość – wybieraj elementy układu pasowego marki Bosch.

Artykuł sponsorowany Bosch

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma Bosch oferuje kompletny program wyposażenia warsztatów i stacji kontroli pojazdów oraz ok. 100 000 artykułów motoryzacyjnych do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych. Poza tym prowadzi doradztwo techniczne oraz szkolenia a także zarządza siecią autoryzowanych serwisów samochodowych pod nazwą Bosch Service i Auto Crew. Ponadto jest producentem wysokiej jakości części zamiennych, które czynią jazdę bezpieczną, przyjemną i przyjazną dla środowiska. Technologie i produkty firmy Bosch są stosowane w niemal wszystkich pojazdach na całym świecie.

Oferta:

  • części samochodowe: akumulatory, alternatory i rozruszniki, filtry, paski napędowe, zestawy rozrządu, przewody zapłonowe, świece zapłonowe, świece żarowe, układy hamulcowe, układy wtryskowe benzyny, układy wtryskowe oleju napędowego oraz ich podzespoły, systemy oczyszczania spalin denoxtronic i podzespoły, wycieraczki szyb samochodowych, reflektory, żarówki,
  • urządzenia diagnostyczne: przyrządy do diagnostyki silnika, testery usterek wraz z oprogramowaniem diagnostycznym ESI[tronic], analizatory spalin i dymomierze, linie diagnostyczne i rolki hamulcowe, przyrządy do ustawienia świateł i zbieżności kół, hamownie oraz stoły probiercze do pomp wtryskowych, warsztatowe ładowarki akumulatorów oraz testery akumulatorów.

W ofercie znajdują się również podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji, szarpaki, odciągi spalin, sprzęt do wymiany ogumienia (wyważarki, montażownice), systemy do pomiarów i napraw samochodów powypadkowych.

Profil Firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.