„VARTA. Wystartuj na Nowo 2.0”. Typuj mecze i wygrywaj nagrody

II Edycja Kampanii dla Warsztatów. „VARTA. Wystartuj na Nowo Clarios
25.6.2021

VARTA zaprasza do wzięcia udziału w II edycji kampanii skierowanej do warsztatów/serwisów:  „VARTA. Wystartuj na Nowo 2.0”.

 

W tym roku producent akumulatorów VARTA nie tylko wspiera sprzedaż akumulatorów VARTA, ale oferuje m.in. bezpłatne szkolenia on-line. Przedstawi także nową odsłonę VARTA Partner Portal. Nie zabraknie również konkursów oraz sportowej rywalizacji. Promocja skierowana jest wyłącznie do serwisów/warsztatów, które kupują akumulatory VARTA. Czas trwania promocji: 25.06–30.09.2021 r.

Powiązane firmy

Clarios Poland Sp. z o.o.

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • zarejestrować się na stronie https://2.0.wystartuj-na-nowo.pl,
  • zakupić określone w pakietach akumulatory VARTA od oficjalnego dystrybutora firmy Clarios Poland Sp. z o.o. w okresie trwania promocji.

Promocja obejmuje zakup jednorazowy, a każdy serwis/warsztat może w akcji wziąć udział tylko raz.

 

A tymczasem już dziś w ramach kampanii VARTA zaprasza warsztaty/serwisy do sportowej rywalizacji podczas EURO 2020.

„VARTA. Wystartuj na Nowo 2.0”. Typuj mecze i wygrywaj nagrody zdjęcie w treści artykułu

Typuj zwycięzców i odbieraj nagrody! Mistrzostwa weszły w decydującą fazę. Na tym etapie remis nie jest już możliwy! Zasady są proste. Wytypuj zwycięzcę meczu najpóźniej na minutę przed jego rozpoczęciem. Wśród osób, które najlepiej wytypują wyniki każdego meczu VARTA będzie losować atrakcyjne nagrody. Pierwsze losowanie było 30 czerwca, po zakończeniu 1/8 finału. Teraz ćwierćfinały a po nich kolejne losowanie.

VARTA zaprasza do sekcji EURO 2020 na stronie https://2.0.wystartuj-na-nowo.pl/euro.

Więcej informacji dotyczących kampanii, regulaminy i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie organizatora.

Artykuł sponsorowany (Clarios)

Clarios Poland Sp. z o.o.

Clarios Poland Sp. z o.o.

Firma Clarios producent m.in. akumulatorów VARTA  jest światowym liderem w dziedzinie akumulatorów samochodowych dla systemów start-stop oraz nowoczesnych akumulatorów do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym.

50 centrów produkcji, recyklingu i dystrybucji dostarcza ponad jedną trzecią światowej produkcji akumulatorów ołowiowo-kwasowych głównym producentom samochodów oraz sprzedawcom na rynku wtórnym.

Akumulatory marki VARTA montowane są w milionach samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli oraz przyczep kempingowych. Każdy akumulator to efekt ciężkiej pracy oraz wieloletniego doświadczenia inżynierów. Obecnie w szerokiej ofercie dostarczanych produktów znajdują się akumulatory do samochodów osobowych VARTA Dynamic Trio: Silver, Blue i Black. Akumulatory VARTA Blue Dynamic EFB oraz VARTA Silver Dynamic AGM przeznaczone do pojazdów z systemem start-stop. Ponadto marka poszerzyła swoją ofertę o akumulatory dodatkowe/wspomagające VARTA Auxiliary. Kolejne pozycje w portfolio to VARTA PROMOTIVE TRIO: Silver, Blue i Black, przeznaczone dla samochodów ciężarowych.

Ponadto dla pojazdów użytkowych o częstych cyklach rozładowania i ładowania firma oferuje akumulator VARTA Promotive EFB. I ostatnio wprowadzony na rynek VARTA PROMOTIVE AGM – jedyny akumulator do najbardziej wymagających zastosowań i obsługi energochłonnych funkcji, takich jak chłodzenie i ogrzewanie postojowe. Został stworzony we współpracy z największymi producentami pojazdów użytkowych, z myślą o innowacjach, które będą standardowym wyposażeniem pojazdów użytkowych w przyszłości.

W ofercie znajdują się również akumulatory VARTA Powersports – przeznaczone do motocykli, VARTA Professional – stosowane min. w łodziach i przyczepach kempingowych.

Marka VARTA zachęca warsztaty i serwisy samochodowe do uczestniczenia w programie Testowania Akumulatorów, a użytkowników do regularnego badania stanu akumulatora.

Profil Firmy

Clarios Poland Sp. z o.o.