AutoExpert
Reklama
Reklama

„VARTA. Wystartuj na Nowo 2.0”. Typuj mecze i wygrywaj nagrody

Preview
Clarios
25.6.2021
Reklama
Reklama

VARTA zaprasza do wzięcia udziału w II edycji kampanii skierowanej do warsztatów/serwisów:  „VARTA. Wystartuj na Nowo 2.0”.

 

W tym roku producent akumulatorów VARTA nie tylko wspiera sprzedaż akumulatorów VARTA, ale oferuje m.in. bezpłatne szkolenia on-line. Przedstawi także nową odsłonę VARTA Partner Portal. Nie zabraknie również konkursów oraz sportowej rywalizacji. Promocja skierowana jest wyłącznie do serwisów/warsztatów, które kupują akumulatory VARTA. Czas trwania promocji: 25.06–30.09.2021 r.

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • zarejestrować się na stronie https://2.0.wystartuj-na-nowo.pl,
  • zakupić określone w pakietach akumulatory VARTA od oficjalnego dystrybutora firmy Clarios Poland Sp. z o.o. w okresie trwania promocji.

Promocja obejmuje zakup jednorazowy, a każdy serwis/warsztat może w akcji wziąć udział tylko raz.

 

A tymczasem już dziś w ramach kampanii VARTA zaprasza warsztaty/serwisy do sportowej rywalizacji podczas EURO 2020.

Powiązane firmy

Preview

Typuj zwycięzców i odbieraj nagrody! Mistrzostwa weszły w decydującą fazę. Na tym etapie remis nie jest już możliwy! Zasady są proste. Wytypuj zwycięzcę meczu najpóźniej na minutę przed jego rozpoczęciem. Wśród osób, które najlepiej wytypują wyniki każdego meczu VARTA będzie losować atrakcyjne nagrody. Pierwsze losowanie było 30 czerwca, po zakończeniu 1/8 finału. Teraz ćwierćfinały a po nich kolejne losowanie.

VARTA zaprasza do sekcji EURO 2020 na stronie https://2.0.wystartuj-na-nowo.pl/euro.

Więcej informacji dotyczących kampanii, regulaminy i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie organizatora.

Artykuł sponsorowany (Clarios)

Clarios Poland Sp. z o.o.

Clarios Poland Sp. z o.o.

Firma Clarios producent m.in. akumulatorów VARTA  jest światowym liderem w dziedzinie akumulatorów samochodowych dla systemów start-stop oraz nowoczesnych akumulatorów do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym.

Profil Firmy

Clarios Poland Sp. z o.o.