TitanX dostarcza bez przestojów do magazynów AVA CEE

AVA Quality Cooling
20.4.2020

AVA Quality Cooling w swojej ofercie posiada szereg chłodnic samochodowych z fabryk TitanX. TitanX Engine Cooling jest globalnym dostawcą rozwiązań chłodzenia silników i skrzyni biegów pojazdów użytkowych dla producentów OEM i niezależnego rynku wtórnego. 

Ze względu na ostatnie ograniczenia COVID-19 fabryka została oczywiście zmuszona do dostosowania się do sytuacji. Jednak najważniejszą rzeczą dla klientów i samej firmy jest to, że fabryki TitanX pracują dla rynku wtórnego w normalnym trybie.

Reklama

Per-Olof Persson, Customer Development Manager at TitanX, EMEA potwierdził, że: “TitanX wspiera i ciągle realizuje potrzeby rynku wtórnego części zamiennych, aby utrzymać transport w ruchu”.

Natomiast magazyny AVA są nadal w pełni operacyjne i pracownicy firmy ciężko pracują, aby dostarczyć wszystkie zamówienia bez opóźnień. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat numerów części i zastosowań, należy zapoznać się z katalogiem AVA online.

Reklama

Źródło: AVA Quality Cooling

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę