TEXA H2 Blaster – urządzenie do wodorowania silników – autoExpert nominuje

TEXA H2 Blaster – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie
 

H2 BLASTER to innowacyjne rozwiązanie, które implementuje zalety zaawansowanej technologii oraz certyfikowanej jakości TEXA do urządzeń przeznaczonych do dekarbonizacji silników spalinowych.

Texa H2 Blaster

H2 BLASTER wykorzystuje proces elektrolizy wody do wytworzenia mieszaniny wodoru i tlenu. Mieszanina wtryskiwana jest za pomocą specjalnego przewodu serwisowego, podłączonego do kolektora dolotowego, docierając ostatecznie do komory spalania. Wyzwolony przez wysoką temperaturę gaz, reaguje zmieniając się w parę wodną o wysokim ciśnieniu. W ten sposób rozpoczyna się proces dekarbonizacji: para wodna przenika przez osad węglowy, usuwając jego złogi na tłokach, zaworach i końcówkach wtryskiwaczy oraz innych elementach, które znajdują się między komorą spalania a rurą wydechową. Czas trwania procesu wynosi około godziny, może też się przedłużyć w zależności od poziomu zanieczyszczenia silnika. Na koniec procesu urządzenie generuje raport z wykonanego wodorowania, który można wydrukować lub przesłać klientowi w formie PDF.

TEXA POLAND SP. Z O.O.
ul. Brzezińska 52A; 41-404 Mysłowice
Adres strony TEXA H2 Blaster:
www.texapoland.pl/produkty/h2-blaster

TEXA
TEXA Poland Sp. z o.o.

TEXA Poland Sp. z o.o.

TEXA jest jednym z niekwestionowanych liderów wśród producentów wyposażenia warsztatowego. Działa w takich sektorach, jak Diagnostyka, Klimatyzacja, Analiza Spalin, Telematyka, systemy ADAS. Na szczególną uwagę zasługuje to, że urządzenia diagnostyczne TEXA mają obszerne pokrycie obsługiwanych marek i modeli pojazdów, zarówno Osobowych, Ciężarowych, Maszyn Rolniczych i Budowlanych, ale również Motocykli i sprzętu Motorowodnego.

Oferuje również cieszącą się ogromnym uznaniem gamę stacji do serwisowania klimatyzacji – TEXA KONFORT 700. Składająca się z kilkunastu modeli seria 700 dostosowana jest do potrzeb każdego warsztatu, umożliwiając obsługę czynników: R1234yf, R134a oraz R744 (CO2). Na szczególną uwagę zasługują stacje z serii 700 TOUCH, które są przełomowym rozwiązaniem w tym sektorze, łącząc w sobie niezawodność i precyzję pracy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak: dotykowa obsługa, łączność bezprzewodowa, zdalne wsparcie i obsługa.

Należy zwrócić również uwagę na zestaw do kalibracji kamer i radarów w systemach ADAS. RCCS 3, bo o nim mowa, jest zestawem umożliwiającym wykonywanie kalibracji zaawansowanych układów bezpieczeństwa z zachowaniem procedur technicznych wyznaczonych przez poszczególnych producentów pojazdów.

Profil Firmy

TEXA Poland Sp. z o.o.